Дизайн і Брендинг Львів

Дизайн і брендинг Львів – це стратегія бренду, позиціонування бренду, ребрендинг, розробка фірмового стилю, створення логотипу, комунікаційні стратегії, розробка рекламних матеріалів, управління користувацьким досвідом. Всі ці послуги входять в поняття “брендинг” (створення бренду).

ВИДИ ПОСЛУГ ПО ДИЗАЙНУ ТА БРЕНДУВАННЮ У ЛЬВОВІ

Розробка логотипу Львів

Розробка логотипу Львів

Професійний логотип у Львові – гідне обличчя вашого бізнесу. Виходячи в світ, ви піклуєтеся про свою зовнішність. Виводячи в світ свій бізнес, ви напевно також дбаєте, щоб він виглядав найбільш вигідно на тлі конкурентів.

Розробка макету сайту Львів

Дизайн інтерфейсу сайту

Створення макета сайту у Львові передує етапу верстки та програмування. Графічна схема сторінок та їх елементів допомагає клієнту зрозуміти дизайнера, а також спрощує всю роботу над майбутнім ресурсом. Ми надаємо послуги по створенню сайтів з авторським дизайном і зручною системою управління.

Створення брендбуку у Львові

Розробка брендбуку Львів

Брендбук компанії у Львові– важливий елемент, без якого не може обійтися робота зі створення та просування бренду. Створення брендбуку вирішує безліч завдань Формування бренду

Створення брендбуку у Львові

Дизайн мобільних додатків

Дизайн мобільних додатків у Львові- це по суті створення мобільної версії сайту з додатковими можливостями. При цьому головне завдання розробників полягає в створенні зручної екосистеми з досконалим UX.

Створення брендбуку у Львові

Дизайн інфографіки Львів

У широкому розумінні термін «інфографіка» можна застосувати до будь-якого зображення, яке об’єднує в собі малюнки, текст і логічні знаки. Але, в даний час так називають зображення, які перетворюють великі блоки складної і монотонної інформації в зрозумілі для сприйняття картинки.

Створення брендбуку у Львові

Дизайн поліграфії Львів

Недорого можна розповісти про себе за допомогою «паперової реклами». Але для отримання максимального ефекту від такого заходу, потрібен яскравий, помітний і зрозумілий клієнтові дизайн рекламної поліграфії. Саме вдалий рекламно-поліграфічний дизайн дозволить при мінімальних витратах завоювати якомога більшу увагу потенційних клієнтів.

Шлях до успіху в 6-ти кроках

Процес розробки Вашого проекту

Обговорення

Обговорення

Дизайн

Дизайн

Розробка

Розробка

Затвердження

Затвердження

Обслуговування

Обслуговування

Реклама

Реклама

Офіційний договір

Офіційний договір

Всі наші домовленості, перелік робіт, а також ціна сайту-візитки фіксується юридично.

Унікальний дизайн

Унікальний дизайн

Ми не використовуємо шаблони навіть для самого простого сайту-візитки, всі дизайн рішення індивідуальні і виходять із завдань клієнта.

Адаптивна верстка

Адаптивна верстка

Для нас важливо, щоб Ваш сайт коректно функціонував на стаціонарних ПК, ноутбука, планшетах і смартфонах, а також будь-яких браузерах і операційних системах.

Зручна система управління

Зручна система управління

Для того, щоб ви моги швидко і зручно поміняти ціни, додати нову сторінку і т.д. ми підключаємо CMS WordPress.