Розробка Сайту Візитки Львів

Сайт Візитка – невеликий, але досить інформативний і абсолютно повноцінний сайт. Кращий варіант сайту Преміум якості за мінімальною вартістю для швидкого початку бізнесу.

Що входить в ціну розробки сайту візитки

Створення простого акуратного дизайну головної і ключової внутрішньої сторінки, фіксована верстка сайту, перевірка коректності роботи на стаціонарних комп’ютерах і на планшетах, встановлення та налаштування системи управління (CMS), наповнення сайту вашими матеріалами, тестування і вивантаження сайту на хостинг.

Дизайн сайту

Розробляється дизайн сайту командою професійних дизайнерів по вимогам і побажанням клієнта. Для сайту Візитки промальовується 3 сторінки: головна, внутрішня і сторінка контактів, але за бажанням клієнта можуть бути підготовлені ще й додаткові сторінки.

Детальніше

Базове наповнення сайту

Наповнення всього головного і додаткових меню сайту, матеріалами та категоріями для того, щоб була можливість показати роботу функціоналу сайту. Базове наповнення в середньому складається з 5-10 сторінок / товарів сайту.

Система управління сайтом

Для управління сайтом передбачена зручна Система управління сайтом (CMS), яка дозволяє користувачеві без труда оновлювати текстові та фотоматеріали самостійно.  При розробці сайтів ми використовуємо найпопулярнішу і зручну CMS WORDPRESS

Детальніше

Кросбраузерність

Кожен сайт налаштовується для коректного відображення у всіх популярних браузерах: Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari, Opera.

Додаткові витрати?

Додатково необхідно зареєструвати домен з зоні .com.ua або .com – 360 грн/рік і хостинг (розміщення сайту) – 700 грн / рік. Більше ніяких платежів не потрібно. І у вас буде простий акуратний сайт-візитка, де клієнти можуть подивитися основну інформацію про товари і послуги.

Тестування

Після створення кожен сайт передається тестерам студії “WEB 24” для перевірки на валідність верстки, коректність роботи і виконання технічного завдання.

Функціонал сайту візитки

Ми намагаємося зробити будь-який проект якісно. Ту ж систему управління можна налаштувати по-різному – це важливо розуміти. Буває так: вона встановлена, сайт зданий, але, в подальшому, після деякого часу роботи з нею, до Вас приходить розуміння, що тут щось не так і працювати з такою системою НЕ професіоналу буде дуже важко. Ми так НЕ працюємо. Систему налаштуємо, все зрозумілим є й допоможемо в подальшому.

Статистика відвідувань

Підключення до сайту скрипта, який дозволяє отримувати саму докладну статистику відвідувань, по функціональності схожий на Google analytics тільки працює набагато швидше і зручніше.

Детальніше

Стрічка новин

Надає можливість вести на сайті новинну стрічку. Статті можуть групуватися за рубриками, виводитися в стислому вигляді і на різних частинах сайту

Необмежена кількість сторінок

Сайт не має обмежень по кількості сторінок і клієнт може завжди розширювати і доповнювати контент.

Пошук

Дозволяє на сайті проводити пошук по різної інформації по заголовкам або змісту сторінок.

Детальніше

Карта проїзду

Підключення інтерактивної масштабованої карти Google або Яндекс для відображення проїзду до офісу клієнта.

Форма зворотного зв’язку

Дозволяє клієнтам відправляти повідомлення з сайту, наприклад для замовлення послуги або уточнення наявності товару.

Ротатор слайдів

Дозволяє розміщувати інтерактивний слайдер зображень. Дуже зручний і практичний для подачі в графічному вигляді акцій, послуг, напрямків діяльності компанії.

Детальніше

Фотогалерея

Надає можливість організувати фотохостингів в найкращому для користувача вигляді.

5
Час розробки днів
10
Безкоштовних сторінок
60
Тривалість безкоштовної підтримки днів
600
Вартість хостингу на 1 рік

Створення Сайту Візитки Львів

Створення сайту візитки Львів – служить для надання клієнту загальної інформації про сферу діяльності компанії. Створення сайту візитки не займе багато часу. Купити сайт-візитку можна за цілком прийнятними цінами. Розмір сайту-візитки, як правило, обмежується кількома сторінками, на яких містяться відомості про діяльність фірми, короткий перелік послуг і товарів, контактна інформація – той мінімальний набір інформації, покликаний створити уявлення про роботу компанії, тим не менш, до створення сайту візитки необхідно поставитися відповідально, саме як до візитної картки Вас або Вашої компанії.
Це хороший варіант для тих, хто вирішив зробити свій перший крок в Інтернет і немає необхідності в створенні унікального індивідуального дизайну, складної структури, каталогу продукції або інтеграції з 1С. Сайт-візитка містить інформацію про вашу компанію і дає відвідувачам короткий уявлення про пропоновані товари і послуги. Вартість сайту-візитки нижче, ніж сайту з унікальним дизайном , так як він це простіше і обсяг робіт при його розробці істотно менше.
Створити сайт візитку можна за короткий час і при мінімальних грошових витратах. Створення сайту візитки є хорошим рішенням для початку використання Інтернету як рекламного майданчика для Вашої фірми. Як і паперові візитки, сайт-візитка надає відомості про компанію в максимально доступній формі – при створенні сайту його структура проектується таким чином, щоб потенційний клієнт міг швидко отримати всі необхідні йому відомості. Для розширення функціональності створити сайт візитку можна з установкою додаткових розширень, таких як форма зворотного зв’язку або фото галерея. Використання таких додаткових функцій при створенні сайту може допомогти вашій компанії підвищити зручність використання інформації, оскільки клієнт зможе швидко зв’язатися з Вами, не вдаючись до використання сторонніх програм, поштових сервісів або телефонним дзвінкам.

ПОРТФОЛІО

Замовити сайт візитку Львів

Замовляючи сайт-візитку, Ви отримуєте готовий, сучасний сайт. Максимальна простота інтерфейсу, акуратне виконання, зручність використання, лаконічна подача інформації, швидкість і низька ціна розробки. Купити сайт візитку – зробити перший крок, який допоможе Вашій фірмі почати просування в Інтернеті. При створенні сайту візитки з розрахунком на подальше просування, створення сайту візитки обійдеться Вам вдвічі дешевше !

У вас є цікава ідея для створення сайту візитки?

Давайте обговоримо її. Продумаємо. І зробимо!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...