Створення Інтернет Магазину Львів

Інтернет-магазин – відмінне рішення для компаній, які вирішили зайнятися інтернет-комерцією. Розробка інтернет-магазину дозволить вивести компанію на найдинамічніший ринок продажу через Інтернет.

Що входить в ціну розробки Інтернет магазину

Дизайн сайту

Розробляється дизайн сайту командою професійних дизайнерів по вимогам і побажанням клієнта. Для сайту Візитки промальовується 3 сторінки: головна, внутрішня і сторінка контактів, але за бажанням клієнта можуть бути підготовлені ще й додаткові сторінки.

Детальніше

Система управління сайтом

Для управління сайтом передбачена зручна Система управління сайтом (CMS), яка дозволяє користувачеві без труда оновлювати текстові та фотоматеріали самостійно.  При розробці сайтів ми використовуємо найпопулярнішу і зручну CMS WORDPRESS

Базове наповнення сайту

Наповнення всього головного і додаткових меню сайту, матеріалами та категоріями для того, щоб була можливість показати роботу функціоналу сайту. Базове наповнення в середньому складається з 5-10 сторінок / товарів сайту.

Кросбраузерність

Кожен сайт налаштовується для коректного відображення у всіх популярних браузерах: Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari, Opera.

Тестування

Після створення кожен сайт передається тестерам студії “WEB 24” для перевірки на валідність верстки, коректність роботи і виконання технічного завдання.

Функціонал інтернет магазину

Статистика відвідувань

Підключення до сайту скрипта, який дозволяє отримувати саму докладну статистику відвідувань, по функціональності схожий на Google analytics тільки працює набагато швидше і зручніше.

Детальніше

Стрічка новин

Надає можливість вести на сайті новинну стрічку. Статті можуть групуватися за рубриками, виводитися в стислому вигляді і на різних частинах сайту

Необмежена кількість сторінок

Сайт не має обмежень по кількості сторінок і клієнт може завжди розширювати і доповнювати контент.

Пошук

Дозволяє на сайті проводити пошук по різної інформації по заголовкам або змісту сторінок.

Детальніше

Карта проїзду

Підключення інтерактивної масштабованої карти Google або Яндекс для відображення проїзду до офісу клієнта.

Форма зворотного зв’язку

Дозволяє клієнтам відправляти повідомлення з сайту, наприклад для замовлення послуги або уточнення наявності товару.

Ротатор слайдів

Дозволяє розміщувати інтерактивний слайдер зображень. Дуже зручний і практичний для подачі в графічному вигляді акцій, послуг, напрямків діяльності компанії.

Детальніше

Фотогалерея

Надає можливість організувати фотохостингів в найкращому для користувача вигляді.

Каталог товарів + Кошик

Дозволяє створити на сайті каталог товарів і згрупувати їх за категоріями з можливістю покупки через корзину.

Слайдер товарів

Дозволяє організувати на сайті дуже красивий слайдер товарів із каталогу. Можна використовувати як елемент маркетингу для продажу  товарів що залежалися, або навпаки знайомити клієнтів з новинками або хітами продажів.

Вкладки всередині товару

Дозволяє створювати для кожного товару набір вкладок з описом, характеристиками, фото і відео, відгуками і рядом інших функцій

Ярлики на товарах

Дозволяє призначати на товари ярлики: хіт, новинка, топ і будь-який інший.

Детальніше

Останні переглянуті товари

Дозволяє виводити на сайті останні переглянуті товари відвідувача.

Замовлення в 1 клік

Дозволяє зробити покупцеві швидке замовлення товару в інтернет-магазині буквально в один клік заповнивши тільки кілька полів форми.

Параметри товару

Дозволяє клієнту при замовленні товару робити вибір параметрів: розмір, колір, модель і т.д.

Особистий кабінет

Дозволяє в зручній і інтуїтивно зрозумілій формі переглядати клієнту свої контактні дані та адресу доставки, інформацію про своїх замовленнях, список бажань, список купонів, постійні знижки.

25
Час розробки днів
20
Безкоштовних сторінок
60
Тривалість безкоштовної підтримки днів
1500
Вартість хостингу на 1 рік

Розробка інтернет магазину Львів

Інтернет- магазин оснащується зручними формами зворотного зв’язку, замовлення і вибору продукції, системою відгуків про різні товари, пошуковими фільтрами та іншими корисними функціями. При створенні інтернет магазину, розробляється його чітка і прозора структура, що дає можливість покупцям орієнтуватися серед розділів без зайвих складнощів. Створення інтернет магазину під ключ, має на увазі установку системи управління сайтом, яка дозволить Вам самостійно наповнювати сайт необхідною текстовою та графічною інформацією, вносити зміни в каталог . Такий інтернет-магазин матиме великий потенціал: при розширенні асортименту нові розділи Вашого сайту можна створювати за дуже короткий час. Вибір схеми оплати замовлень теж досить широкий: Yandex-гроші, Webmoney, банківські перекази Приват24 та інші методи. Інтеграція інтернет-магазину в Ваш корпоративний сайт дозволить об’єднати інформацію про Вашу компанію з можливістю швидко оформляти замовлення і підтримувати зв’язок з клієнтом.

Інтернет магази додаткові послуги

3500 грн.
  • Доменне імя 400 грн.
  • Хосинг 10 гб 1500 грн.
  • Наповнення 6 грн\позиція
  • Просування від 800 грн.\міс
  • Обслуговування 1000 грн.\міс
Створення інтернет магазину Львів під ключ

Компанія ВЕБ 24 проектує і створює інтернет-магазини різної складності. У чому полягає створення інтернет магазину під ключ? Створення сайту інтернет магазину може являти собою як створення простої «вітрини» із зазначенням цін і контактів з компанією, так і бути повноцінним засобом продажів. Вигода очевидна: зв’язок з клієнтами можна тримати віддалено, немає необхідності у великому штаті співробітників, які не потрібні великі витрати на складські приміщення. Інтернет-магазин – найкращий спосіб продажу товарів через Інтернет. Якщо інтернет-магазин тісно співпрацює зі службами планування, постачання і доставки ефективність роботи такого сайту підвищується в кілька разів. Існує можливість зв’язати інтернет-магазин з системою 1С для синхронізації даних.Для Ваших клієнтів інтернет-магазин – це особистий кабінет на сайті, де зберігається інформація про замовлення, цілодобова робота, зручна навігація, спокійне вивчення асортименту і відсутність необхідності походу по магазинах.

ПОРТФОЛІО

Наповнення товарами інтернет-магазину

Наповнення Інтернет-магазину товарами у Львові і Львівській області включає в себе всі роботи з розміщення фото і опису кожної товарної групи у Вашому інтернет-магазині. Наша компанія може допомогти Вам значно прискорити весь процес додавання товарів в Ваш інтернет-магазин, підвищивши Ваші шанси не лише на отримання більшого прибутку, а й на оволодіння новими сегментами ринків Львова і України, так як оптимальний опис товару в інтернет-магазині з декількома фото значно збільшують шанси на покупку Вашого товару. Будь-який інтернет – магазин без правильного наповнення товарним асортиментом- це всього лише своєрідний каркас, на якому необхідно розміщувати товари, які повинні задовольнити потреби людей з цільової групи Вашого інтернет-магазину. Наповнення інтернет-магазину товарами включає в себе весь комплекс дій співробітників нашої компанії, які дозволять Вашим споживачам дізнатися наступне:

– Назви і ціни товарів;

– Опис та характеристики товарів;

– Фотографії до товарів.

У вас є цікава ідея для створення вашого інтернет магазину?

Давайте обговоримо її. Продумаємо. І зробимо!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...