Реклама в Instagram Львів

Instagram – це молодий ресурс, який уже встиг завоювати популярність. Кількість користувачів цієї соціальної мережі збільшується стрімкими темпами. Кожен день тут викладається понад 50 000 000 фотографій і зображень.

Що таке реклама в INSTAGRAM

Зарубіжні корпорації почали використовувати Instagram в рекламних цілях з моменту появи цього додатка у Всесвітній мережі. Українські ж компанії тільки зараз відчули переваги цього самого популярного сервісу для публікації фотографій та зображень.

Реклама в інстаграм Львів

Як дати рекламу в «Інстаграм»

Просування компанії в Instagram проходить в кілька етапів. -Створення облікового запису і його налаштування. -Розміщення контенту. -Безперервне просування бренду. -Правильне використання соціальної платформи призведе до значного збільшення кількості продажів і швидкого розширення клієнтської бази.

Реклама в інстаграм Львів

Створення та налагодження аккаунта

Перший етап ефективного просування в Instagram включає в себе: створення бізнес-аккаунта; інтеграцію з Facebook; розробку маркетингової стратегії. Ідеальне ім'я профілю - назва бренду або компанії. Якщо такий профіль вже існує, слід придумати слово або фразу, яка буде максимально асоціюватися з фірмою. У профіль необхідно завантажити красиву брендову фотографію і додати актуальну і цікаву для цільової аудиторії інформацію з посиланням на основний інтернет-ресурс. Інтеграція Instagram-аккаунта з Facebook підвищить ефективність просування. Крос-пости приносять багато лайків і репоста.

Реклама в інстаграм Львів

Розміщення контенту

Хештег - це основні інструменти для просування в «Інтстаграме». Саме по ним користувачі знаходять цікаву для них інформацію. Ефективність просування підвищують: додавання назва бренду в хештег; використання спеціальних інструментів для окремих маркетингових акцій; розміщення брендових і популярних тематичних хештег в кожному пості; безперервний моніторинг тенденцій. Завдяки вивченню нового популярного контенту і додаванню актуальних записів про вашу компанію дізнається величезну кількість користувачів. Це призведе до швидкого збільшення кількості продажів.

Реклама в інстаграм Львів

Таргетування реклами

Орієнтування - це невід'ємна частина ефективного просування в Instagram та інших соціальних мережах. За рахунок того, що користувачі публікують про себе різну інформацію (інтереси, стать, вік, соціальний стан і т. П.), Кожну маркетингову акцію можна тонко налаштувати. Реклама буде показуватися тільки тим користувачам, яким ваші пропозиції будуть дійсно цікаві. Така оптимізація призведе не тільки до отримання корисного трафіку, а й до скорочення витрат на запуск маркетингових акцій. Просування в Instagram пройде максимально швидко і ефективно.

Реклама в інстаграм Львів

Аналітика

Періодичний аналіз результатів дасть зрозуміти, які маркетингові акції були максимально ефективними. Визначивши популярність хештег і відстежуючи кількість лайків, репоста і коментарів, можна зробити висновок про доцільність застосування тих чи інших прийомів в процесі просування. Завдяки безперервної аналітиці розробляються найбільш ефективні та найменш витратні стратегії розкрутки бренду.

Реклама в інстаграм Львів

Безперервне вдосконалення

Як бачите, просування компанії в Instagram - це досить-таки непросте завдання, що вимагає великої кількості часу (якщо займатися всім самостійно) або штату фахівців. Набагато краще скористатися послугами досвідчених профессіоналов.Ето дозволить оптимізувати витрати. Вам не доведеться наймати співробітників і витрачати на це час

Шлях до успіху в 6-ти кроках

Процес розробки Вашого проекту

Обговорення

Обговорення

Дизайн

Дизайн

Розробка

Розробка

Затвердження

Затвердження

Обслуговування

Обслуговування

Реклама

Реклама

Адекватні ціни

Адекватні ціни

Сайти від 2000 грн. – ми оптимізували всі процеси завдяки багаторічному досвіду і технологій.

Гарантія якості

Гарантія якості

Працюємо за договором з відповідальністю виконавця, ведемо клієнта 30 днів після здачі проекту.

Інтеграція з сервісами

Інтеграція з сервісами

Розширюємо функціональність ваших сайтів за допомогою зовнішніх сервісів.

Економія часу

Економія часу

Швидко формуємо таймінг створення сайту і стартуємо, контролюємо терміни.

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід

проект-менеджер супроводжує вас з моменту замовлення сайту до його запуску.

Власні розробки

Власні розробки

Надаємо нашим клієнтам власні сервіси: теми, плагіни та CRM

Репутація на ринку

Репутація на ринку

WEBTOP займається розробкою сайтів для українського і зарубіжного ринків з 2013 року. У нас працює більше 10 кваліфікованих фахівців.

Технічна підтримка

Технічна підтримка

Консультуємо клієнтів по телефону і e-mail щодня 7 днів на тиждень.

Часті запитання

Просування бренду в «Інстаграмі» ідеально підійде для компаній, які пропонують візуалізовані продукти або послуги. Наприклад, максимальний ефект можна отримати при розміщенні фотографій прикрас, сувенірів або одягу. Instagram стане відмінним рекламним майданчиком для авто / мото салонів, баз відпочинку, клубів, готелів, барів і ресторанів. Просування в «Інстраграмі» ідеально підійде для діячів мистецтва (музикантів, художників, скульпторів і т. д.), Розробників відеоігор, туроператорів, фітнес-центрів і студій краси. Красиві фотографії продуктів або послуг залучать нових покупців і зацікавлених передплатників, велика частина яких скористається пропозиціями в майбутньому.

Навіть якщо діяльність компанії важко продемонструвати на фото, досвідчені SMM-менеджери можуть розробити контент, розміщення якого призведе до збільшення кількості продажів і розширенню клієнтської бази. Наприклад, в «Інстаграмі» ефективно просуваються навіть банки, приватні клініки, діагностичні центри і т. Д. Завдяки тому, що люди розміщують інформацію про себе, можна націлити маркетингову акцію на дійсно зацікавлених у продуктах або послугах користувачів. Процес просування пройде швидко і не потребує серйозних фінансових витрат.

У «Інстаграмі» можна зацікавити користувачів практично будь-якими аспектами діяльності компанії. Максимальний ефект приносить розміщення:

 • нових продуктів або послуг;
 • постерів зі спеціальними пропозиціями;
 • тізерів;
 • анонсів тематичних заходів.

Покупців також можна залучити фотографіями:

 • вже існуючих клієнтів, які залишили позитивні відгуки;
 • фахівців компанії;
 • проведених тематичних заходів, конференцій, симпозіумів і т. п .;
 • процесу роботи підприємства / офісу.

Хештеги дозволяють проводити різноманітні конкурси, а також вивчати відгуки та коментарі користувачів про фірму в реальному часі.

Реклама в «Інстаграмі» має цілий ряд переваг.

 1. Ефективність і висока швидкість поширення інформації. Переглядаючи фотографії, підписники будуть розповідати про ваші продукти або послуги своїм друзям і знайомим за допомогою хештегів. Завдяки використанню цих інструментів забезпечується охоплення максимально широкого сегмента цільової аудиторії.
 2. Низький рівень конкуренції. У рекламних цілях Instagram використовується набагато рідше, ніж інші соціальні мережі. Ще далеко не всі компанії відчули переваги цієї платформи. Саме тому слід почати просування якомога раніше.
 3. Збільшення припливу трафіку до інших ресурсів. Пости в «Інстаграмі» можна росповюджувати посиланнями на групи в інших соціальних мережах і сторінки основного сайту.
 4. Підвищена ступінь залученості. Ненав’язливі фотографії та короткі відеоролики набагато краще сприймається користувачами, ніж тексти навіть невеликих оголошень. Реклама, розміщена в «Інстаграм», діє набагато сильніше.
 5. Побудова довірливих відносин. За допомогою візуального контенту буде встановлений ​​емоційний зв’язок між цільовою аудиторією і вашим брендом.

Якщо вас цікавить просування в цій соціальній мережі, зв’яжіться з нашими фахівцями. Збільшення кількості продажів не змусить себе чекати.