Дизайн Брендбуку Львів

Брендбук компанії у Львові– важливий елемент, без якого не може обійтися робота зі створення та просування бренду. Створення брендбуку вирішує безліч завдань Формування бренду це: в першу чергу – створення всієї айдентики і елементів фірмового стилю компанії, логотипів і графічних форм. Більшість брендинг-компаній спираються на ці уявлення, але самі передові з них орієнтуються на результати актуальних досліджень в області сенсорного маркетингу. Основна складність прогресивного підходу полягає в тому, що в аналоговий брендбук банку або ресторану непросто вмістити сенсорне сприйняття бренду споживачем. 

Навіщо компанії потрібен брендбук?

Застосування теорії впливу на органи чуття споживача лежить за межами одних візуальних форм. Тому брендбук компанії може містити не тільки візуальний ряд з основами його використання, але і детальну інформацію з області сенсорики. Наприклад, брендбук магазину одягу світового бренду повинен враховувати застосування всіх доступних засобів впливу на споживача через різні канали сприйняття, узгоджуються з рекламною кампанією титульного бренду, впровадження відповідних елементів айдентики в інтер’єрі, оформлення упаковки. Важливо розуміти, що універсальних шаблонів при створенні брендбуку компанії не існує. Суть відмінностей полягає не тільки в різних особливостях об’єктів брендингу, але і в різних якісних перевагах продукту. Створення брендбуку будівельної компанії у Львові навряд чи може зрівнятися зі створенням брендбуку міста за обсягом матеріалів і характеристику цільової аудиторії. Брендбук , створений в компанії WEBTOP дозволить Вам отримати максимальний ефект від всієї рекламної кампанії бренду.

Розробка брендбуку

РОЗРОБКА БРЕНДБУКУ. ДИЗАЙН БРЕНДБУКУ ЛЬВІВ

Основним джерелом інформації для розробки брендбуку є результати маркетингового дослідження ринку і аудиторії. Вихідним матеріалом для розробки брендбуку базується на інформації про цільову аудиторію, конкурентів, стан і перспективи ринку. Від того, наскільки повною і об'єктивною буде отримана інформація, залежить життєздатність нового бренду. Розробка брендбуку компаніїпередбачає комплексне використання сучасних технологій за оцінкою, опису та візуалізації інформації. Розробка дизайну брендбуку передбачає графічну інтерпретацію корпоративного і фірмового стилю компанії в одне ціле. Дизайн брендбуку буде виконувати роль повного графічного керівництва з використання фірмових кольорів, шрифтів і елементів айдентики. Важливо розуміти, що розробити дизайн брендбуку - значить покласти основу створення бренду і передбачити всі можливі прояви бренду у зовнішньому середовищі.

Розробка брендбуку

ВАРТІСТЬ БРЕНДБУКУ У м. ЛЬВІВ , ЗАМОВИТИ БРЕНДБУК, ЦІНА

На питання, скільки коштує бренд бук, Можна дати відповідь тільки після ретельного вивчення потреб Вашого бізнесу. У питанні ціни на брендбук варто виходити з того, які цілі ставить перед собою компанія і які має пріоритети. Вартість розробки брендбуку з нуля може становити третину річного рекламного бюджету на старті бізнесу. В даному випадку маються на увазі всі роботи, що включають як маркетингові дослідження, так і заключне виготовлення брендбуку. Якщо замовнику пропонують замовити брендбук, ціна якого значно нижче вартості розраховується за вищевказаною формулою, напевно, перелік робіт не повний, і варто розглянути інші варіанти. Також, висока ймовірність, що низька вартість брендбуку обумовлена ​​і низькою якістю результату роботи. Ми рекомендуємо ретельно вивчити портфоліо компанії, яка пропонує послуги дізйна брендбуку.замовити брендбук - значить інвестувати в майбутнє бренду і компанії.

Розробка брендбуку

РОЗРОБКА СТРАТЕГІЇ БРЕНДУ У ЛЬВОВІ

Брендинг починається з дослідження та аналізу цільової аудиторії, ринку, категорії, продукту. Використовуючи загальновизнані і авторські методики вивчення, ми збираємо, сегментуємо і аналізуємо дані, встановлюємо споживчі мотивації, визначаємо ключові комунікаційні ідеї. Надалі ця інформація служить базою, на якій будується бренд-стратегія. Наступний крок - аудит бренду, який дозволяє виявити позитивні риси в фірмовому стилі і комунікаціях, щоб використовувати їх при виборі вектора розвитку. Спираючись на зібрану раніше інформацію, ми розробляємо кілька гіпотез позиціонування і після визначення оптимальної, створюємо платформу бренду. Ще один важливий етап - створення дизайн-стратегії. Образ бренду будується на основі позиціонування і загальної стратегії брендингу. Дизайнери опрацьовують колірну гамму, шрифти, графіку, Фотостіль і інші візуальні складові. Паралельно з цим розробляється саундбрендінг - звуковий елемент комунікації. По суті, це аудіологотіп, який працює на впізнаваність і запам'ятовуваність бренду, а також допомагає дистанціюватися від конкурентів.

Елементи що можуть входтити в розробку брендбуку

Кількість елементів впливає на вартість розробки

Логотип

Логотип

Кольори

Кольори

Слоган

Слоган

Шрифти

Шрифти

Фотографії

Фотографії

Іконки

Іконки

Мова

Мова

Читабельність

Читабельність

Візитки

Візитки

Бланки

Бланки

Прінти

Прінти

Соцмережі

Соцмережі

Офіційний договір

Офіційний договір

Всі наші домовленості, перелік робіт, а також ціна сайту-візитки фіксується юридично.

Унікальний дизайн

Унікальний дизайн

Ми не використовуємо шаблони навіть для самого простого дизайну, всі дизайн рішення індивідуальні і виходять із завдань клієнта.

Кадровий потенціал

Кадровий потенціал

Головною перевагою нашої студії є унікальний творчий колектив, сформований експертами у маркетингу, брендингу, графічному дизайні, комунікаціях і проектуванні.

Стратегія

Стратегія

Кожне рішення нашої студії в сферах брендингу, дизайну логотипу, розробки фірмового стилю, нейминга, реклами приймається на основі чіткого бачення подальшого розвитку вашого бренду, його стратегічних можливостей і перспектив.

Перегляньте всі роботи у нашому Instagram Переглянути