Дизайн поліграфії Львів

Недорого можна розповісти про себе за допомогою «паперової реклами». Але для отримання максимального ефекту від такого заходу, потрібен яскравий, помітний і зрозумілий клієнтові дизайн рекламної поліграфії. Саме вдалий рекламно-поліграфічний дизайн дозволить при мінімальних витратах завоювати якомога більшу увагу потенційних клієнтів. Часто неординарний дизайн макетів для поліграфії дозволяє зробити рекламу на паперових носіях набагато ефективніше, порівняно з телевізійної або рекламою по радіо.

Види поліграфії:

Головне для паперової реклами – це захопити увагу клієнта навіть при швидкому погляді на листівку, флаєр, плакат тощо. Тому реклама повинна обов’язково бути яскравою і барвистою. У Вас є лише секунди, щоб зацікавити покупця і розповісти про свою пропозицію клієнту і при розробці дизайну поліграфічної продукції це потрібно враховувати. Тому текст повинен бути зрозумілим, лаконічним і легко читатися, а рекламна картинка повинна зрозуміло і однозначно відображати суть реклами.

Розробка поліграфії

Дизайн візиток Львів

Візитна картка допоможе зручно представитися в незручних обставинах. На виставках, зустрічах, конференціях, коли знайомство і спілкування з новими клієнтами відбувається на ходу, зовсім незручно записувати свої контакти, а тим більше, змусити це зробити потенційного клієнта. Візитка ж залишить Ваші дані для зв'язку в кишені нового партнера зручно і ненав'язливо. Також візитку можна назвати мініатюрним рекламним щитом у Вас в кишені. На цьому невеликому фрагменті паперу / картону повинні уміщатися дані про Вас і компанії, але набагато більше значення має інформація, яка знаходиться між рядків. Оформлення візитки свідчить про становище компанії і її амбіції на ринку. Ця невелика за розміром річ ​​відіграє значну роль у формуванні іміджу представника фірми і компанії в цілому. Тому розробка макета візитки вимагає серйозного підходу.

Розробка поліграфії

Дизайн буклетів Львів

Буклет або Листівка, незважаючи на свою низьку вартість, дозволяє досягти максимальної кількості контактів з цільовою аудиторією. Ефективність листівки залежить від кількості людей, які прочитали її рекламне посилання. Мало вкласти в руки потенційного клієнта листівку з рекламою про фірму, товар або послугу, потрібно змусити його сприйняти і запам'ятати інформацію на ній. Дизайн листівки повинен зуміти швидко залучити погляд клієнта, він повинен легко сприйматися, бути зрозумілим, викликати позитивні емоції і легко запам'ятовуватися. В цьому випадку кошти на друк листівок не будуть викинуті на вітер. Тому розробка листівки вимагає особливої ​​уваги. Треба зуміти реалізувати рекламну ідею в текстовому посиланні і підкреслити його графічним дизайном, а зробити це потрібно в рамках маркетингових правил, що дозволяють більш ефективно підносити рекламну інформацію і продавати товар.

Розробка поліграфії

Дизайн листівок Львів

Розробка дизайну листівок у Львові - це процес за участю дизайнера, маркетолога і копірайтера. Іноді носії реклами ігнорують і викидають. Тому дизайн-макет цієї поліграфічної продукції повинен створюватися грамотними фахівцями з великим досвідом. Дизайнерські задуми за призначенням ділиться на: рекламні та інформаційні. Фірмова стилістика будь-якої рекламної продукції повинна привернути увагу споживачів. Тому флаєр повинен бути помітним, ефектним, насиченим і незабутнім. Всі написи, зображення і фото повинні бути гармонійні на макеті.

Створення поліграфії Львів

Дизайн календарів Львів

Відповідно до словника, календар - періодичне довідкове видання, що містить послідовний перелік днів, тижнів, місяців даного року, а також інші відомості різного характеру. Розробка креативних концепцій Унікальний дизайн, висока якість фотоматеріалу, ілюстрацій, колажів, інфографіки Якісний друк: точне попадання в колір, широкий вибір матеріалів для виготовлення Багаті можливості післядрукарської обробки

Створення поліграфії Львів

Дизайн і верстка каталогів Львів

Висококваліфіковані фахівці студії рекламної поліграфії завжди допоможуть Вам створити чудовий рекламний каталог! Розробка каталогу в Львові - процес творчий і трудомісткий, який вимагає креативності думки дизайнера, грамотного втілення ідеї в життя у вигляді оригінального макета і, нарешті, якісної верстки та друку. Поліграфічне видання, яке містить перелік продукції і послуг з їх описом, характеристиками, графічними зображеннями, цінами і / або іншою довідковою інформацією прийнято називати каталогом .

Дизайн і верстка поліграфії Львів

Дизайн брошури Львів

Висококваліфіковані фахівці студії рекламної поліграфії завжди допоможуть Вам створити чудові рекламні та корпоративні брошури! Розробка брошур - процес творчий і трудомісткий, який вимагає креативності думки дизайнера, грамотного втілення ідеї в життя у вигляді оригінального макета і, нарешті, якісної верстки та друку.

Шлях до успіху в 6-ти кроках

Процес розробки Вашого проекту

Обговорення

Обговорення

Дизайн

Дизайн

Розробка

Розробка

Затвердження

Затвердження

Обслуговування

Обслуговування

Реклама

Реклама

Офіційний договір

Офіційний договір

Всі наші домовленості, перелік робіт, а також ціна сайту-візитки фіксується юридично.

Унікальний дизайн

Унікальний дизайн

Ми не використовуємо шаблони навіть для самого простого дизайну, всі дизайн рішення індивідуальні і виходять із завдань клієнта.

Кадровий потенціал

Кадровий потенціал

Головною перевагою нашої студії є унікальний творчий колектив, сформований експертами у маркетингу, брендингу, графічному дизайні, комунікаціях і проектуванні.

Стратегія

Стратегія

Кожне рішення нашої студії в сферах брендингу, дизайну логотипу, розробки фірмового стилю, нейминга, реклами приймається на основі чіткого бачення подальшого розвитку вашого бренду, його стратегічних можливостей і перспектив.

Перегляньте всі роботи у нашому Instagram Переглянути