Дизайн інтерфейсу сайту

Створення макета сайту у Львові передує етапу верстки та програмування. Графічна схема сторінок та їх елементів допомагає клієнту зрозуміти дизайнера, а також спрощує всю роботу над майбутнім ресурсом. Ми надаємо послуги по створенню сайтів з авторським дизайном і зручною системою управління. 

Основні вимоги для проектування інтерфейсу сайту Львів

Створюємо дизайн сайту. Ми проектуємо прості і складні інтерфейси, використовуючи сучасні тренди веб-і UX дизайну. Малюємо ілюстрації і патерни, робимо векторну графіку для кращої подачі компанії.

Дизайн інтерфейсу сайту

Симетричне відображення візуальних елементів

Спробуйте умовно намалювати посередині сторінки вертикальну лінію. По обидва боки від неї все візуальні блоки повинні розподілитися рівномірно. Ліворуч і праворуч блоки можуть бути неоднаковими. Але вони не повинні створювати візуальне перевантаження з однієї зі сторін.

Дизайн макету сайту

Вказівка ​​параметрів макета

Розміри блоків, призначення, формат, відступи - всі ці та інші деталі повинні бути продумані до дрібниць. Значення ширини, висоти робляться в парних значеннях. Перед стартом роботи вкажіть всі потрібні параметри дозволу екрану і правильного відображення сторінок сайту.

Дизайн макету сайту

Створення елементів в різних варіантах відображення

Покажіть, як буде виглядати посилання при наведенні курсору. Відкрийте всі стадії анімації, розкриття меню. Все, що буде змінюватися при певних діях користувача сайту, має бути зрозуміло ще на етапі створення макета.

Розробка макету сайту

Використання сітки для вирівнювання елементів

Сітка запобігає помилки верстальника і допомагає дизайнерові краще зорієнтуватися в макеті.

Розробка макету сайту

Окремий файл для повторів

Все, що буде повторюватися на сторінці, виділяється в окремий файл. Це можуть бути пункти меню, іконки, футер, хедер. У самому макеті всі вони представлені одним шаром.

Розробка макету сайту

Використання стандартних шрифтів

Від експериментів зі шрифтами краще відмовитися. Різноманітні ефекти можуть зіпсувати хороший дизайн, а нечитабельні слова явно не сподобаються відвідувачам. Якщо ви все ж вирішите використовувати незвичайні шрифти, вони виносяться в окремий файл для верстальника.

Розробка макету сайту

Вирівнювання по напрямних

Напрями повинні зберігатися в макеті для наступних етапів роботи над сайтом.

Розробка макету сайту

Колір фону і відступи від країв екрану

Сторінки сайту повинні бути заточені під розміри стандартних екранів з обов'язковим зазначенням фону підкладки.

Розробка макету сайту

Використання окремих шарів для всіх елементів

Їх потрібно підписувати, відокремлювати один від одного. Надалі кожен шар можна змінити або видалити без прямого впливу на інші елементи. Приховані і порожні шари краще видалити.

Шлях до успіху в 6-ти кроках

Процес розробки Вашого проекту

Обговорення

Обговорення

Дизайн

Дизайн

Розробка

Розробка

Затвердження

Затвердження

Обслуговування

Обслуговування

Реклама

Реклама

Офіційний договір

Офіційний договір

Всі наші домовленості, перелік робіт, а також ціна сайту-візитки фіксується юридично.

Унікальний дизайн

Унікальний дизайн

Ми не використовуємо шаблони навіть для самого простого дизайну, всі дизайн рішення індивідуальні і виходять із завдань клієнта.

Кадровий потенціал

Кадровий потенціал

Головною перевагою нашої студії є унікальний творчий колектив, сформований експертами у маркетингу, брендингу, графічному дизайні, комунікаціях і проектуванні.

Стратегія

Стратегія

Кожне рішення нашої студії в сферах брендингу, дизайну логотипу, розробки фірмового стилю, нейминга, реклами приймається на основі чіткого бачення подальшого розвитку вашого бренду, його стратегічних можливостей і перспектив.

Перегляньте всі роботи у нашому Instagram Переглянути