Розробка порталу Львів

Інформаційний портал – джерело інформації і великомасштабний інтернет проект, що володіє широким функціоналом для зручності її перегляду і структуризації. Розробка інформаційного порталу Львів завжди бере початок з його тематики. Залежно від того, чому присвячений ресурс, будуть визначені структура і ті можливості, які він надасть своїм відвідувачам

Інформаційний портал

Інформація

Будівельний портал кардинально відрізняється від дитячого пізнавального ресурсу, а юридична спільнота від кулінарного проекту. І не дивлячись на істотні відмінності, вони можуть бути визначені одним словом – інформаційний портал. Це ще раз звертає увагу на той факт, що головне для такого проекту – Інформація. А конкретно її якість і кількість. Ну і, звичайно, не останню роль відіграє її регулярне поповнення.

Головні питання

Кожен власник інформаційного порталу стикається з необхідністю виділитися серед конкурентів. Стати чимось більш цікавим для користувачів Інтернет в порівнянні з тими сайтами, які відповідають схожою тематикою. У чому унікальність вашого проекту? Чим він відрізнятиметься і за що йому віддадуть перевагу? Саме ці питання потребують відповідей на етапі планування такого серйозного проекту, як інформаційний портал.

Технічне завдання на розробку інтернет порталу

Технічне завдання

Розробка будь-якого порталу вимагає грамотного проектування. Його функціонал і інтерфейс повинні бути ретельно продумані і описані в такому необхідному документі, як технічне завдання (ТЗ). Його наявність максимально знижує ризик, пов’язаний з нерозумінням між розробником і замовником. А в такому великому проекті, як портал, недостатнє розуміння може призвести до повного краху.

Написання ТЗ

Написанням ТЗ зазвичай займається технічний фахівець, який добре розбирається як в проектуванні інтерфейсів, так і в веб програмуванні та розробці інтернет проектів в цілому. Саме такий професіонал зможе грамотно скласти ТЗ, ретельно обговорюючи його деталі з замовником. Його досвід і ваші побажання буде гармонійно поєднані в один документ і послужать відправною точкою для створення інформаційного інтернет порталу.

Функціональні модулі інтернет порталу

Зручність

Приходячи на сайт за інформацією, більшість сучасних користувачів Інтернет воліють підвищену зручність, пов’язане з її перебуванням, особистими настройками і іншими можливостями, якими балують їх найбільш розкручені інтернет проекти.

Зручні функції

Безумовно, підняти портал рівня mail . ru або іншого подібного монстра є надзавданням. Але навіть для менш масштабного проекту необхідно передбачити максимум зручних функцій, які будуть сприяти переходу випадкових відвідувачів на постійних користувачів порталу. Серед найпопулярніших можливостей хотілося б згадати:

Серед найпопулярніших можливостей хотілося б згадати:

  • Розширений пошук з можливістю вибору додаткових параметрів
  • Форум, як можливість формування спільноти на проекті
  • Реєстрація користувачів і особистий кабінет
  • Система закладок і Вибраного
  • Статейні розділи і стрічки
  • Різні інформери (погода, курс валют, новини і т.п.)
  • Фото і відео галереї з можливістю додавання матеріалу користувачами порталу
  • Опитування та голосування
  • Розважальні модулі – flash -ігри, тести і т.п.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...