Розробка сайтів Львів

Розробка сайтів Львів – це виготовлення макету сайту з урахуванням індивідуального дизайну, що включає промальовування візуальних елементів і їхнє програмування. розробка веб сайтів здійснюється за суворим узгодженням із замовником. під час розробки веб сайтів опрацьовується детальне технічне завдання, в якому прописуються всі вимоги та побажання замовника до бажаного проекту.

РОЗРОБКА LANDING PAGE

Потрібен landing (лендінг), який буде інструментом ваших продажів? Наша команда розробить для вас унікальний landing page (лендін пейдж)! Кожен етап розробки узгоджується при створенні односторінкових сайтів (промо сайтів)

LANDING PAGE

РОЗРОБКА САЙТУ ВІЗИТКИ

Сайт візитка – невеликий, але досить інформативний і абсолютно повноцінний сайт. Кращий варіант сайту преміум якості за мінімальною вартістю для швидкого початку бізнесу.

САЙТ ВІЗИТКА

СТВОРЕННЯ КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ

Корпоративний сайт – це повноцінне представництво вашої компанії в мережі інтернет. За допомогою корпоративного сайту ви зможете представити свою компанію.

КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ

РОЗРОБКА САЙТУ КАТАЛОГУ

Сайт Каталог – чудове рішення для фірм, у яких перелік товарів і послуг становить більше декількох сотень сторінок. Ми допоможемо вашій компанії створити електронний каталог і розмістити його в Інтернеті.

САЙТ КАТАЛОГ

СТВОРЕННЯ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ

Інтернет-магазин – відмінне рішення для компаній, які вирішили зайнятися інтернет-комерцією. Розробка інтернет-магазину дозволить вивести компанію на найдинамічніший ринок продажу через інтернет.

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН

РОЗРОБКА ПОРТАЛУ ЛЬВІВ

Інформаційний портал – джерело інформації і великомасштабний інтернет проект, що володіє широким функціоналом для зручності її перегляду і структуризації. Розробка інформаційного порталу львів завжди бере початок з його тематики.

ПОРТАЛ ЛЬВІВ

НАШ ДОСВІД

102
Розроблено сайтів на wordpress
370
Розроблено сайтів на Opencart
96
Розроблено Landing Page
143906
Написано стрічок коду
Студія Web-24 пропонує послуги з розробки web сайтів різних категорій: сайт-візитка, бізнес сайт, корпоративний сайт, інтернет-магазин, інтернет-портал. Розробка може бути як web-сайту цілком так і окремих складових блоків або елементів під індивідуальний дизайн і фірмовий стиль.

Наші співробітники

Артур Гункевич

CEO & Marketing Manager

Коли я прийшов працювати в WEB24, то був приємно здивований теплій і дружній атмосфері, яка присутня в компанії. Тут мене оточують не тільки досвідчені фахівці, а й просто хороші люди, до яких завжди можна звернутися за допомогою.

 

Навики

Фотошоп60%
HTML90%
Дизайн80%

Олег Коваленко

Account Manager

Стабільність і благополуччя є основними критеріями, за якими я вибрав WEB24. Якщо ви перебуваєте в активному пошуку нової роботи і при цьому неодноразово змінювали її за останні кілька років, то, опинившись в нас, вам захочеться залишитися тут надовго, тому що в цій компанії відчуваєш себе як вдома.

Навики

Фотошоп30%
HTML86%
Дизайн45%

Ігор Цимбал

UX Designer

Якщо ви талановиті кандидатам відмінні можливості для самореалізації, і створює для них умови, які дозволяють планувати своє життя, активно розвиватися і бути впевненим в завтрашньому дні. У нас хороші умови роботи, великий і комфортабельний новий офіс. Компанія стабільно показує хороші результати навіть в роки кризи.

Навики

Фотошоп90%
HTML30%
Дизайн78%

Чому працювати з нами вигідно?

Різні підходи

На більшості проектів ми постійно щось міняємо і пробуємо різні підходи, дуже багато читаємо. Менеджерський склад також дуже сильний: за плечима кожного не один десяток випущених у світ проектів, просунутих в TOP сайтів або просто задоволених клієнтів.

Ваші побажання

Звернувшись у WEB 24, Ви зможете замовити створення сайту візитки,  корпоративного ресурсу, порталу або інтернет-магазину. Ми допоможемо Вам знайти найбільш підходяще технічне рішення, враховуючи Ваші побажання по функціональності, вартості та термінів виконання робіт.

Досвід і професіоналізм

За час своєї діяльності ми напрацювали досить об’ємну клієнтську базу, яка і на сьогоднішній день поступово розширюється завдяки багатьом факторам. У першу чергу, це одні з найбільш низьких цін в Україні та найбільш оптимальні терміни виконання проектів.

У вас є проект?

Давайте обговоримо його. Продумаємо. І зробимо!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...