Розробка логотипу Львів

Замовте унікальний логотип у профі
Розробка логотипу, створення логотипу, замовити логотип.
Ви коли небудь замислювалися над фразами: “Вони серйозна компанія” або “Ця компанія вселяє довіру”? Створення логотипу компанії – це обличчя вашого бізнесу і до цього потрібно підійти серйознно.
У найпершу чергу вашу компанію будуть оцінювати візуально. Парадоксальним чином багато початківці бізнесмени не розуміють наскільки успіх їхньої фірми пов’язаний з якістю розробленого логотипу і фірмового стилю.
Наша компанія працює в першу чергу на якість. Нам не цікаво створювати логотипи в стилі “тяп-ляп”. Ми створюємо логотипи якісно як з нуля, так і переробляємо (робимо редизайн) вже наявні непрофесійні або застарілі логотипи.

Створення логотипу Львів

У сучасному світі, де нас оточують сотні виробників і фірм, більшість покупців вибирає тих, про кого знає. Серед численних варіантів одного і того ж товару, при всіх рівних, напевно виберуть той, який найбільш пізнаваний. Для того, щоб виділити свою продукцію, компанії витрачають багато грошей на розробку логотипу та фірмового стилю, причому величезну увагу приділяють логотипу фірми – неповторному товарному знаку або символу виробника.

Розробка логотипу Львів

Розробка логотипу Львів , в обов’язковому порядку включає в себе елементи, що асоціюються у споживача з виробленою продукцією фірми. Причому асоціації повинні бути зрозумілими кожному покупцеві, а не викликати суперечливі почуття. Ще один дуже важливий момент при створення логотипу – його унікальність, щоб при одному тільки погляді у людини відразу з’являлися конкретні асоціації з вашою компанією або товаром.

Сьогодні практично всі фірми і великі концерни, виробники і навіть соціальні служби виділяються не тільки своїми унікальними назвами, але спеціальними зображеннями – логотипами. Цей знак або картинка сприяє впізнаваності компанії на фоні інших. Це свого роду «ярлик», за яким клієнт серед безлічі вивісок та рекламних щитів дізнається свого виробника і легко знайде (наприклад, у великому торговому центрі). Тому логотип є невід’ємною частиною стилю та іміджу компанії, так як це її відмітний знак.

102
Розроблено сайтів на wordpress
370
На Opencart
96
Landing Page
14390
Стрічок коду

Чому працювати з нами вигідно?

Різні підходи
 • На ринку понад 4 роки
 • Дизайн європейського рівня
 • Безкоштовний  виїзд до клієнта
 • Вигідні ціни
 • Працюємо до узгодження
 • Точно в терміни

Ваші побажання
 • Розробка логотипів – це наша основна спеціалізація.
 • Більше 40 фірмових знаків і логотипів в портфоліо.
 • Невисока вартість робіт.
 • Розробка логотипу без обмежень, до перемоги!
 • Збереження заключних файлів.

Досвід і професіоналізм
 • новизна ідеї ;
 • естетичність;
 • лаконічність;
 • здатність до адаптації (можливість використання знака протягом тривалого часу, при внесенні до нього незначних змін);
 • асоціативність (наявність зв’язків, асоціацій між знаком і особливістю товару);
 • недвозначність.
Для довідки. Що таке логотип?

Слово «Логотип» походить від грецького «logos» (слово) і «typos» (відбиток). Таким чином, логотип – це оригінальне шрифтове зображення повного або скороченого найменування фірми або групи її товарів. У теорії слід відрізняти логотип від фірмового знака. Так, фірмовий знак – це сукупність спеціально розробленого унікального графічного зображення і логотипу (найменування компанії в оригінальному накресленні). Тобто фірмовий знак відрізняється від логотипу додаванням графічного зображення. На практиці, більшість людей дещо плутають ці поняття, або, прирівнюють логотип і фірмовий знак один до одного, або вважають фірмовий знак тим самим графічним зображенням (без шрифтового надпису). Щоб остаточно не заплутати відвідувачів нашого сайту, ми також будемо умовно прирівнювати поняття логотипу і фірмового знака один до одного, тому і фірмовий знак і логотип служать для одного і того ж, а саме для створення незабутнього і впізнаваного враження у клієнтів і потенційних споживачів компанії або товару. Професійно виконаний логoтип утримує погляд, змушує людину зацікавитися, захоплює. Хороший логотип працює в самих найпростіших формах. На практиці, можна спостерігати логотипи з анімацією, градієнтами, ефектами об’єму. Але якщо при цьому логотип не може бути перетворений в просту монохромну версію для використання його в факсимільному зв’язку, чеках, чорно-білих зображеннях, то він практично даремний. Як можна визначити успішний фірмовий знак або логотип? Успішний логотип повинен відповідати запитам компанії і утримувати цільовий ринок, повинен бути пізнаваний і запам’ятовуємо, а також може бути використаний при обмеженій колірній палітрі. Вимоги, яким повинен відповідати професійно розроблений логотип (фірмовий знак) схожі з вимогами, що пред’являються до товарних знаків.

У вас є проект?

Давайте обговоримо його. Продумаємо. І зробимо!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...