Зміна дизайну сайту (редизайн)

Редизайн сайтів – це спосіб зробити ресурс ще краще.
Будь-який інтернет-проект постійно розвивається. Сьогодні він є майданчиком для проведення рекламної акції. Завтра – інформаційним приводом. А найчастіше – це прилавок, з якого продаються ваші товари та послуги. Щоб ресурс завжди відповідав поставленому завданню, необхідний редизайн сайту.

За допомогою даної послуги можна переробити зовнішній вигляд ресурсу, додати функціональності, поліпшити зручність користування ним. Все це разом дозволить збільшити конверсію.

Дізнатись ціни

Що дасть вам редизайн?

Редизайн сайту подарує вам такі переваги і нові можливості:

  • Поліпшення зручності сайту і його привабливості. 2-3 секунди є у ресурсу, щоб зацікавити відвідувачів. Якщо це не вдалося, потенційний клієнт піде до конкурентів. Час треба використовувати на 100%.
  • Можливість використовувати ресурс в новому ключі. Якщо весь час проект виконував роль інформаційного табло, де цільова аудиторія могла прочитати про нові акції, то після редизайну і доопрацювання функціоналу сайт можна перетворити в інтернет-магазин або в саме справжній джерело вірусної реклами.
  • Підвищення конверсії. Грамотний редизайн корпоративного сайту або інтернет-магазину дозволить підняти рівень конверсії.
  • Дозволить йти в ногу з часом. Навіть найсучасніший сайт через якийсь час вже серйозно відставатиме в плані технологій. Така специфіка інтернету. Якщо ви хочете максимально використовувати можливості мережі, то редизайн – це саме те, що необхідно.

Чому створення і редизайн сайту варто замовити в WEB 24 Львів?

  • Досвід. Дизайнери нашої студії володіють значним досвідом. Виходячи з ваших побажань і поставленого завдання, вони створять проект, який буде успішним.
  • Невисока вартість послуг. Ми робимо якісні проекти, але при цьому не збільшуємо вартість робіт без причини. Саме тому ціни у нас низькі.
  • Замовляючи сайт в нашій студії, ви отримаєте ефективний інструмент для збільшення кількості клієнтів, а вартість розробки сайту – це ще один привід відкрити своє представництво в інтернеті.
  • Надійність. Терміни будуть витримані, а завдання виконане. Довіряючи нам редизайн сайту Львів, ви отримаєте ефективний проект, який допоможе розвивати ваш бізнес в інтернеті.
Дізнатись цінуЗв’язатись з нами

У вас є запитання

Хочеться дізнатися більше про редизайн сайтів?

Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. Ми дамо розгорнуту консультацію з будь-якого питання. У нас ви можете дізнатися, чи є необхідність в редизайні вашого сайту, приблизний обсяг робіт  і  їх ціну.

Можливо вас зацікавить?

Розробка брендбукаСтворення логотипуСтворення банерів
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...