РОЗРОБКА УНІКАЛЬНОГО ДИЗАЙНУ ЛЬВІВ

ЧИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН САЙТУ ВІД ШАБЛОННОГО

Нас часто запитують, чим відрізняється унікальний дизайн сайту від шаблонного. І щоб кожен раз не пояснювати, ми вирішили написати написати про це. Давайте розбиратися – що є що …

20
Час розробки днів
10
Безкоштовних сторінок
60
Тривалість безкоштовної підтримки днів
800
Вартість хостингу на 1 рік

УНІКАЛЬНИЙ
ДИЗАЙН САЙТУ

Унікальний дизайн ще називають дизайнерським, ексклюзивним або рукописним.

Такий сайт є по істині авторською роботою. Дизайн, форми, розміри структура, елементи – все це малюється з нуля під конкретні потреби замовника. Створюється дизайн-макет, унікальний в своєму роді. Це означає, що на величезних просторах інтернету ви не знайдете точно такого ж сайту.

Код сайту теж пишеться з нуля. Він простий і зрозумілий для редагування, а значить змінити або додати якийсь елемент сайту буде не складно. Після оформлення і верстки сайт «натягується» на CMS (в нашому випадку WordPress), щоб у власника була можливість редагувати і додавати необхідні матеріали.

Зрозуміло, що коштує такий сайт дорожче і робиться довше. Але тоді Хто їх замовляє і навіщо? Який сенс замовляти унікальність, якщо є дешева альтернатива?

Давайте розбиратися?

Переваги унікального дизайну
Відрізняється!
У століття конкуренції, будь-яка особливість буде конкурентною перевагою для бізнесу. Тому індивідуальні, унікальні дизайни логотипів, вивісок, офісів, сайтів завжди користувалися і будуть користуватися попитом. Якщо сайт вам потрібен тимчасово, «на спробувати», то досить шаблону.

Якщо ви працюєте на перспективу, то майте на увазі – унікальність формує бренд. Далекоглядні компанії, які дивляться в майбутнє, вважають за краще відділитись від конкурентів уже на етапі створення сайту.

ШАБЛОННИЙ
ДИЗАЙН САЙТУ

Шаблонний дизайн – це готовий, або іншими словами типовий дизайн. Шаблони або теми для сайтів створюються дизайнерами і веб майстрами під різні CMS. Щоб сайт заробив, після установки движка наприклад WordPress на хостинг – необхідно купити / скачати і встановити вибраний шаблон.

У кожного шаблону свій дизайн, структура і деякий базовий функціонал. Ви можете вибрати шаблон з готовим дизайном певної тематики. Наприклад шаблон для будівельної фірми, для сайту портфоліо або для блогу про подорожі.

Але ви повинні розуміти, що сайт, створений на основі такого шаблону, буде не унікальний. І в інтернеті буде величезна кількість сайтів, схожих на ваш.

Зазвичай, після установки шаблону, сайт виглядає криво і незграбно. Відбувається це тому, що неможливо ідеально підібрати шаблон, що підходить під конкретний проект. Тому далі починаються всілякі редагування. Правиться колірна схеми, розміри, структура та інше …

Правки коду шаблону часто відбуваються довго, тому що код не чистий і часом щоб змінити якусь дрібницю доводиться витратити велику кількість часу. Часто додавання потрібного функціоналу викликає конфлікти і збої в роботі.

Основні переваги шаблонного дизайну
Два головних переваги – це ціна і терміни.

Вартість самого шаблону + ціна за установку і настройку обійдеться кілька разів дешевше, ніж створення унікального дизайну.
Час необхідно тільки для настройки шаблону, що робиться швидше, ніж розробка нового унікального сайту.
На цьому переваги шаблонів закінчуються. Щоб зрозуміти всю картину, необхідно розглянути обидва варіанти, і вже потім ви зможете зрозуміти, що вибрати. Тому давайте тепер розглянемо унікальний дизайн сайту.

ЕТАПИ СТВОРЕННЯ ДИЗАЙНУ

Етап 1

Обговорюємо дизайн майбутнього сайту і функціонал. На основі отриманої інформації готуємо вибираємо необхідну редакцію платформи і складаємо ТЗ.

Етап 2

Надаємо макет дизайну вашого майбутнього сайту. Укладаємо договір і починаємо роботу

Етап 3

Встановлюємо платформу на хостинг, інтегруємо дизайн і налаштовуємо функціонал.

Етап 4

Тестуємо і передаємо права керування сайту клієнтові.

У вас є цікава ідея для створення сайту ?

Давайте обговоримо її. Продумаємо. І зробимо!

Останні розроблені сайти

Розробка інтернет магазину masterio.in.ua
Розробка сайту fasad.te.ua
Розробка сайту sklo.ternopil.ua
Розробка сайту mebeline.top
Розробка сайту restaurant.zamok.te.ua
Розробка сайту derevo.te.ua
Розробка сайту lenkor.de
Розробка сайту vestra-plus.com.ua
Розробка сайту bubble.if.ua
Створення сайту clickbus24.com
Створення сайту norimed.com.ua
Створення сайту steakhouse.eat-this.online