РОЗРОБКА САЙТУ ВІЗИТКИ ЛЬВІВ

Сайт Візитка – невеликий, але досить інформативний і абсолютно повноцінний сайт. Кращий варіант сайту Преміум якості за мінімальною вартістю для швидкого початку бізнесу.

Ми намагаємося зробити будь-який проект якісно. Ту ж систему управління можна налаштувати по-різному – це важливо розуміти. Буває так: вона встановлена, сайт зданий, але, в подальшому, після деякого часу роботи з нею, до Вас приходить розуміння, що тут щось не так і працювати з такою системою НЕ професіоналу буде дуже важко. Ми так НЕ працюємо. Систему налаштуємо, й допоможемо в подальшому.

5
Час розробки днів
10
Безкоштовних сторінок
60
Тривалість безкоштовної підтримки днів
600
Вартість хостингу на 1 рік

Що входить в розробку сайту візитки

Створення простого акуратного дизайну головної і ключової внутрішньої сторінки, фіксована верстка сайту, перевірка коректності роботи на стаціонарних комп’ютерах і на планшетах, встановлення та налаштування системи управління (CMS), наповнення сайту вашими матеріалами, тестування і вивантаження сайту на хостинг.

ДИЗАЙН САЙТУ

Дизайн сайту візитки розробляється командою професійних дизайнерів по вимогам і побажанням клієнта. Для сайту Візитки промальовується 3 сторінки: головна, внутрішня і сторінка контактів, але за бажанням клієнта можуть бути підготовлені ще й додаткові сторінки. Також можна працювати по готовому шаблону, що значно здешевлює ціну розробки сайту

НАПОВНЕННЯ КОНТЕНТОМ

Піссля розробки дизайну сайту візитки та встановлення системи управління його потрібно наповнити контентом, а також створити головне і додаткове меню сайту. Наповнити  матеріалами та категоріями для того, щоб була можливість показати роботу функціоналу сайту. Базове наповнення в середньому складається з 5-10 сторінок /товарів.

ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ

Для управління сайтом передбачена зручна Система управління сайтом (CMS), яка дозволяє користувачеві без проблем оновлювати текстові та фотоматеріали самостійно.  При розробці сайтів ми використовуємо найпопулярнішу і зручну CMS WORDPRESS

КРОСБРАУЗЕРНІСТЬ

Кожен сайт налаштовується для коректного відображення у всіх популярних браузерах:  Firefox, Chrome, Safari, Opera.

ПОШУК НА САЙТІ

Власники сайтів, особливо власники великих сайтів, досить часто задаються питанням: Чи потрібен чи ні пошук на сайті? Гуру створення інформаційних сайтів Якоб Нільсен,  наполегливо рекомендує ставити форму пошуку на кожну сторінку і робити її якомога більш помітною.

СЛАЙДШОУ

Багато комерційних проектів (наприклад, онлайн сервіси) використовують слайдери на головній сторінці для того, щоб відвідувачі могли швидко зрозуміти, куди вони потрапили і що можуть тут отримати.

ОНЛАЙН ЧАТ

Багато чайтів для спілкування з клієнтами використовують електронну пошту або дзвінок по телефону. Але в даний час цього мало. У покупця може бути термінове питання, а відповідь поштою зазвичай доводиться чекати якийсь час. Дзвінок по телефону теж не завжди ефективний, багато людей не люблять спілкуватися голосом і нехтують цим видом зв’язку. Для цього існує онлайн чат

АДАПТИВНА ВЕРСТКА

Адаптивна верстка змінює дизайн сторінки в залежності від поведінки користувача, платформи, розміру екрану і орієнтації девайса і є невід’ємною частиною сучасної веб-розробки. Вона дозволяє істотно економити і не малювати новий дизайн для кожного розширення, а міняти розміри і розташування окремих елементів.

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ’ЯЗКУ

Крім зручності для власника ресурсу і користувача, вона ще й істотно заощаджує час. Це відбувається завдяки тому, що людині, яка хоче поставити запитання, не потрібно витрачати дорогоцінні хвилини на запуск поштового клієнта, щоб відправити лист. А вона робить це безпосередньо на вашому ресурсі

СТАТИСТИКА ВІДВІДУВАНОСТІ

Google Analytics пропонує нам величезні можливості аналітики відвідуваності вашого сайту, і конкурувати йому на даний момент ні з ким. За допомогою цього інструменту можна відстежити практично будь-яку інформацію про відвідувача:

ПОШУК НА САЙТІ

Власники сайтів, особливо власники великих сайтів, досить часто задаються питанням: Чи потрібен чи ні пошук на сайті? Гуру створення інформаційних сайтів Якоб Нільсен,  наполегливо рекомендує ставити форму пошуку на кожну сторінку і робити її якомога більш помітною.

ГОТУЄМО НОВІ ПОСЛУГИ

Що не входить в ціну розробку сайту візитки

SSL Сертифікат

HTTPS – захищена версія HTTP. Це SSL-протокол, який активується після установки SSL-сертифіката і зашифровує особисту інформацію, перед тим як передати її власнику сайту.

ПОШУК ТА ОБРОБКА КОНТЕНТУ

ДОМЕННЕ ІМ’Я ТА ХОСТИНГ

Водяний знак на фото

Водяні знаки – одна з найпопулярніших технологій захисту авторських прав на мультимедійний файлах, застосування водяних знаків відмінно підходить для  захисту зображень від копіювання та подальшого їх несанкціонованого використання.

Питання та відповіді

Інтерфейс досить зручний і простий, що дозволяє використовувати різні кольори, щоб відрізняти один від одного питання, коментарі та відповіді. Питання можуть бути позначені як закриті, вирішені або дублікати. Як питання, так і відповіді можуть бути відзначені голосуванням за і проти.

Створення корпоративної пошти

Створюємо поштовий ящик вигляду: admin@ваш_сайт . Можливості: відправка листів з даної пошти, переадресація на інші поштові сервіси, власний веб-інтерфейс

Навчання роботі з Адмінпанеллю

Проводимо індивідуальні погодинні курси по роботі з системою wordpress.

Додаткові сторінки

Розробка веб-сторінки  на CMS WordPress

Карта сайту (для пошукових машин)

Створення карти сайту та реєстрація її в гугл веб-майстер

ЕТАПИ СТВОРЕННЯ САЙТУ ВІЗИТКИ

Етап 1

Обговорюємо дизайн майбутнього сайту і функціонал. На основі отриманої інформації готуємо вибираємо необхідну редакцію платформи і складаємо ТЗ.

Етап 2

Надаємо макет дизайну вашого майбутнього сайту. Укладаємо договір і починаємо роботу

Етап 3

Встановлюємо платформу на хостинг, інтегруємо дизайн і налаштовуємо функціонал.

Етап 4

Тестуємо і передаємо права керування сайту клієнтові.

З ЧОГО ПОЧАТИ СТВОРЕННЯ САЙТУ ВІЗИТКИ У ЛЬВОВІ

Починати краще всього з простого

Створення сайту візитки Львів – служить для надання клієнту загальної інформації про сферу діяльності компанії. Створення сайту візитки не займе багато часу. Купити сайт-візитку можна за цілком прийнятними цінами. Розмір сайту-візитки, як правило, обмежується кількома сторінками, на яких містяться відомості про діяльність фірми, короткий перелік послуг і товарів, контактна інформація – той мінімальний набір інформації, покликаний створити уявлення про роботу компанії, тим не менш, до створення сайту візитки необхідно поставитися відповідально, саме як до візитної картки Вас або Вашої компанії.

Для чого потрібен сайт візитка

Це хороший варіант для тих, хто вирішив зробити свій перший крок в Інтернет і немає необхідності в створенні унікального індивідуального дизайну, складної структури, каталогу продукції або інтеграції з 1С. Сайт-візитка містить інформацію про вашу компанію і дає відвідувачам короткий уявлення про пропоновані товари і послуги. Вартість сайту-візитки нижче, ніж сайту з унікальним дизайном , так як він це простіше і обсяг робіт при його розробці істотно менше.

Що таке сайт візитка

Створити сайт візитку можна за короткий час і при мінімальних грошових витратах. Створення сайту візитки є хорошим рішенням для початку використання Інтернету як рекламного майданчика для Вашої фірми. Як і паперові візитки, сайт-візитка надає відомості про компанію в максимально доступній формі – при створенні сайту його структура проектується таким чином, щоб потенційний клієнт міг швидко отримати всі необхідні йому відомості. Для розширення функціональності створити сайт візитку можна з установкою додаткових розширень, таких як форма зворотного зв’язку або фото галерея. Використання таких додаткових функцій при створенні сайту може допомогти вашій компанії підвищити зручність використання інформації, оскільки клієнт зможе швидко зв’язатися з Вами, не вдаючись до використання сторонніх програм, поштових сервісів або телефонним дзвінкам.

У вас є цікава ідея для створення сайту візитки?

Давайте обговоримо її. Продумаємо. І зробимо!

Останні розроблені сайти візитки

Розробка інтернет магазину masterio.in.ua
Розробка сайту fasad.te.ua
Розробка сайту sklo.ternopil.ua
Розробка сайту mebeline.top
Розробка сайту restaurant.zamok.te.ua
Розробка сайту derevo.te.ua
Розробка сайту lenkor.de
Розробка сайту vestra-plus.com.ua
Розробка сайту bubble.if.ua
Створення сайту clickbus24.com
Створення сайту norimed.com.ua
Створення сайту steakhouse.eat-this.online