РОЗРОБКА ПОРТАЛУ ЛЬВІВ

Інформаційний портал надає користувачеві більше інформації і можливостей, ніж звичайний сайт

Ми намагаємося зробити будь-який проект якісно. Ту ж систему управління можна налаштувати по-різному – це важливо розуміти. Буває так: вона встановлена, сайт зданий, але, в подальшому, після деякого часу роботи з нею, до Вас приходить розуміння, що тут щось не так і працювати з такою системою НЕ професіоналу буде дуже важко. Ми так НЕ працюємо. Систему налаштуємо, й допоможемо в подальшому.

20
Час розробки днів
20
Безкоштовних сторінок
60
Тривалість безкоштовної підтримки днів
1500
Вартість хостингу на 1 рік

Що входить в розробку порталу у Львові

Інформаційний портал – інтернет-сайт, який є одним з основних джерел інформації для своєї цільової аудиторії. Портали залучають користувачів різноманітними сервісами, призначення яких полягає в тому, щоб відвідувачі затримувалися на них якомога довше.

ДИЗАЙН САЙТУ

Дизайн сайту візитки розробляється командою професійних дизайнерів по вимогам і побажанням клієнта. Для сайту Візитки промальовується 3 сторінки: головна, внутрішня і сторінка контактів, але за бажанням клієнта можуть бути підготовлені ще й додаткові сторінки. Також можна працювати по готовому шаблону, що значно здешевлює ціну розробки сайту

НАПОВНЕННЯ КОНТЕНТОМ

Піссля розробки дизайну сайту візитки та встановлення системи управління його потрібно наповнити контентом, а також створити головне і додаткове меню сайту. Наповнити  матеріалами та категоріями для того, щоб була можливість показати роботу функціоналу сайту. Базове наповнення в середньому складається з 5-10 сторінок /товарів.

ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ

Для управління сайтом передбачена зручна Система управління сайтом (CMS), яка дозволяє користувачеві без проблем оновлювати текстові та фотоматеріали самостійно.  При розробці сайтів ми використовуємо найпопулярнішу і зручну CMS WORDPRESS

КРОСБРАУЗЕРНІСТЬ

Кожен сайт налаштовується для коректного відображення у всіх популярних браузерах:  Firefox, Chrome, Safari, Opera.

ПОШУК НА САЙТІ

Власники сайтів, особливо власники великих сайтів, досить часто задаються питанням: Чи потрібен чи ні пошук на сайті? Гуру створення інформаційних сайтів Якоб Нільсен,  наполегливо рекомендує ставити форму пошуку на кожну сторінку і робити її якомога більш помітною.

СЛАЙДШОУ

Багато комерційних проектів (наприклад, онлайн сервіси) використовують слайдери на головній сторінці для того, щоб відвідувачі могли швидко зрозуміти, куди вони потрапили і що можуть тут отримати.

ОНЛАЙН ЧАТ

Багато чайтів для спілкування з клієнтами використовують електронну пошту або дзвінок по телефону. Але в даний час цього мало. У покупця може бути термінове питання, а відповідь поштою зазвичай доводиться чекати якийсь час. Дзвінок по телефону теж не завжди ефективний, багато людей не люблять спілкуватися голосом і нехтують цим видом зв’язку. Для цього існує онлайн чат

АДАПТИВНА ВЕРСТКА

Адаптивна верстка змінює дизайн сторінки в залежності від поведінки користувача, платформи, розміру екрану і орієнтації девайса і є невід’ємною частиною сучасної веб-розробки. Вона дозволяє істотно економити і не малювати новий дизайн для кожного розширення, а міняти розміри і розташування окремих елементів.

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ’ЯЗКУ

Крім зручності для власника ресурсу і користувача, вона ще й істотно заощаджує час. Це відбувається завдяки тому, що людині, яка хоче поставити запитання, не потрібно витрачати дорогоцінні хвилини на запуск поштового клієнта, щоб відправити лист. А вона робить це безпосередньо на вашому ресурсі

СТАТИСТИКА ВІДВІДУВАНОСТІ

Google Analytics пропонує нам величезні можливості аналітики відвідуваності вашого сайту, і конкурувати йому на даний момент ні з ким. За допомогою цього інструменту можна відстежити практично будь-яку інформацію про відвідувача:

ПОШУК НА САЙТІ

Власники сайтів, особливо власники великих сайтів, досить часто задаються питанням: Чи потрібен чи ні пошук на сайті? Гуру створення інформаційних сайтів Якоб Нільсен,  наполегливо рекомендує ставити форму пошуку на кожну сторінку і робити її якомога більш помітною.

ГОТУЄМО НОВІ ПОСЛУГИ

Що не входить в ціну розробку Порталу

SSL Сертифікат

HTTPS – захищена версія HTTP. Це SSL-протокол, який активується після установки SSL-сертифіката і зашифровує особисту інформацію, перед тим як передати її власнику сайту.

ПОШУК ТА ОБРОБКА КОНТЕНТУ

ДОМЕННЕ ІМ’Я ТА ХОСТИНГ

Водяний знак на фото

Водяні знаки – одна з найпопулярніших технологій захисту авторських прав на мультимедійний файлах, застосування водяних знаків відмінно підходить для  захисту зображень від копіювання та подальшого їх несанкціонованого використання.

Питання та відповіді

Інтерфейс досить зручний і простий, що дозволяє використовувати різні кольори, щоб відрізняти один від одного питання, коментарі та відповіді. Питання можуть бути позначені як закриті, вирішені або дублікати. Як питання, так і відповіді можуть бути відзначені голосуванням за і проти.

Створення корпоративної пошти

Створюємо поштовий ящик вигляду: admin@ваш_сайт . Можливості: відправка листів з даної пошти, переадресація на інші поштові сервіси, власний веб-інтерфейс

Навчання роботі з Адмінпанеллю

Проводимо індивідуальні погодинні курси по роботі з системою wordpress.

Додаткові сторінки

Розробка веб-сторінки  на CMS WordPress

Карта сайту (для пошукових машин)

Створення карти сайту та реєстрація її в гугл веб-майстер

ЕТАПИ СТВОРЕННЯ ПОРТАЛУ

Етап 1

Обговорюємо дизайн майбутнього сайту і функціонал. На основі отриманої інформації готуємо вибираємо необхідну редакцію платформи і складаємо ТЗ.

Етап 2

Надаємо макет дизайну вашого майбутнього сайту. Укладаємо договір і починаємо роботу

Етап 3

Встановлюємо платформу на хостинг, інтегруємо дизайн і налаштовуємо функціонал.

Етап 4

Тестуємо і передаємо права керування сайту клієнтові.

В ЧОМУ ЗАКЛЕЧАЄТЬСЯ ОСОБЛИВІСТЬ САЙТУ ПОРТАЛУ

Головним сервісом порталів є довідкова інформаційна служба: пошук різних даних, рубрикатори, новини фінансових ринків, прогноз погоди і т.д.

Завдяки цим перевагам повноцінний інформаційний портал краще звичайного інтернет-сайту сприяє розвитку бізнесу, оскільки привертає значно ширшу аудиторію, і компанія і її товари і послуги стають більш відомими і затребуваними.

На сьогоднішній день інформаційні портали є для багатьох Інтернет-користувачів пріоритетним джерелом необхідної повсякденному інформації. Проста і зручна структура, простота в роботі, повнота необхідних відомостей – ось ті причини, за якими інформаційний портал став таким популярним на сьогоднішній день.

Ефективний і зручний інформаційний ресурс

Компанія web24 пропонує Вам створити по-справжньому ефективний і зручний інформаційний портал при мінімальних витратах і зусиль з Вашого боку. Першим кроком для кожного клієнта стає заповнення анкети. Ви повинні чітко уявляти собі, які завдання стоять перед Вашим Інтернет-ресурсом, яка повинна бути його структура. На підставі цієї базової інформації нашими співробітниками створюється повноцінний інформаційний портал Вашої компанії, в дизайні, відповідному Вашому корпоративному стилю.

Що дає сайт-портал ?

Такий інформаційний портал здатний стати не просто елементом інфраструктури, а справжньою візитною карткою компанії. Як максимально вигідно і ефективно використовувати свій мережевий ресурс, Ви завжди можете дізнатися в ході консультацій від наших співробітників.

У вас є цікава ідея для створення сайту порталу у Львові?

Давайте обговоримо її. Продумаємо. І зробимо!

Останні розроблені сайти

Розробка інтернет магазину masterio.in.ua
Розробка сайту fasad.te.ua
Розробка сайту sklo.ternopil.ua
Розробка сайту mebeline.top
Розробка сайту restaurant.zamok.te.ua
Розробка сайту derevo.te.ua
Розробка сайту lenkor.de
Розробка сайту vestra-plus.com.ua
Розробка сайту bubble.if.ua
Створення сайту clickbus24.com
Створення сайту norimed.com.ua
Створення сайту steakhouse.eat-this.online