РОЗРОБКА LANDING PAGE ЛЬВІВ

РОЗРОБКА LANDING PAGE ЛЬВІВ БУДЕ НАДІЙНИМ ІНСТРУМЕНТОМ ВАШИХ ПРОДАЖ. НАША КОМАНДА РОЗРОБИТЬ ДЛЯ ВАС УНІКАЛЬНИЙ LANDING PAGE (ЛЕНДІН ПЕЙДЖ)! КОЖЕН ЕТАП РОЗРОБКИ УЗГОДЖУЄТЬСЯ. ПРИ СТВОРЕННІ ОДНОСТОРІНКОВИХ САЙТІВ (ПРОМО САЙТІВ) МИ ВРАХОВУЄМО СПЕЦИФІКУ ВАШОГО БІЗНЕСУ, ТА ВИВЧАЄМО РИНОК.
ТЕРМІН РОЗРОБКИ ДО 15-ТИ РОБОЧИХ ДНІВ

15
Час розробки днів
10
Екранів
30
Тривалість безкоштовної підтримки днів
700
Вартість хостингу на 1 рік

Що входить в розробку Лендінг пейдж

Деталізація і опрацювання всіх складових частин проекту учасниками робочої групи. Ми розробляємо детальний прототип для кожного
проекту, це дозволяє уникнути помилок і скласти ідеальну структуру сторінки захоплення перед етапом дизайну

ДИЗАЙН САЙТУ

Дизайн сайту візитки розробляється командою професійних дизайнерів по вимогам і побажанням клієнта. Для сайту Візитки промальовується 3 сторінки: головна, внутрішня і сторінка контактів, але за бажанням клієнта можуть бути підготовлені ще й додаткові сторінки. Також можна працювати по готовому шаблону, що значно здешевлює ціну розробки сайту

НАПОВНЕННЯ КОНТЕНТОМ

Піссля розробки дизайну сайту візитки та встановлення системи управління його потрібно наповнити контентом, а також створити головне і додаткове меню сайту. Наповнити  матеріалами та категоріями для того, щоб була можливість показати роботу функціоналу сайту. Базове наповнення в середньому складається з 5-10 сторінок /товарів.

ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ

Для управління сайтом передбачена зручна Система управління сайтом (CMS), яка дозволяє користувачеві без проблем оновлювати текстові та фотоматеріали самостійно.  При розробці сайтів ми використовуємо найпопулярнішу і зручну CMS WORDPRESS

КРОСБРАУЗЕРНІСТЬ

Кожен сайт налаштовується для коректного відображення у всіх популярних браузерах:  Firefox, Chrome, Safari, Opera.

ПОШУК НА САЙТІ

Власники сайтів, особливо власники великих сайтів, досить часто задаються питанням: Чи потрібен чи ні пошук на сайті? Гуру створення інформаційних сайтів Якоб Нільсен,  наполегливо рекомендує ставити форму пошуку на кожну сторінку і робити її якомога більш помітною.

СЛАЙДШОУ

Багато комерційних проектів (наприклад, онлайн сервіси) використовують слайдери на головній сторінці для того, щоб відвідувачі могли швидко зрозуміти, куди вони потрапили і що можуть тут отримати.

ОНЛАЙН ЧАТ

Багато чайтів для спілкування з клієнтами використовують електронну пошту або дзвінок по телефону. Але в даний час цього мало. У покупця може бути термінове питання, а відповідь поштою зазвичай доводиться чекати якийсь час. Дзвінок по телефону теж не завжди ефективний, багато людей не люблять спілкуватися голосом і нехтують цим видом зв’язку. Для цього існує онлайн чат

АДАПТИВНА ВЕРСТКА

Адаптивна верстка змінює дизайн сторінки в залежності від поведінки користувача, платформи, розміру екрану і орієнтації девайса і є невід’ємною частиною сучасної веб-розробки. Вона дозволяє істотно економити і не малювати новий дизайн для кожного розширення, а міняти розміри і розташування окремих елементів.

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ’ЯЗКУ

Крім зручності для власника ресурсу і користувача, вона ще й істотно заощаджує час. Це відбувається завдяки тому, що людині, яка хоче поставити запитання, не потрібно витрачати дорогоцінні хвилини на запуск поштового клієнта, щоб відправити лист. А вона робить це безпосередньо на вашому ресурсі

СТАТИСТИКА ВІДВІДУВАНОСТІ

Google Analytics пропонує нам величезні можливості аналітики відвідуваності вашого сайту, і конкурувати йому на даний момент ні з ким. За допомогою цього інструменту можна відстежити практично будь-яку інформацію про відвідувача:

ПОШУК НА САЙТІ

Власники сайтів, особливо власники великих сайтів, досить часто задаються питанням: Чи потрібен чи ні пошук на сайті? Гуру створення інформаційних сайтів Якоб Нільсен,  наполегливо рекомендує ставити форму пошуку на кожну сторінку і робити її якомога більш помітною.

ГОТУЄМО ПОСЛУГИ

Що не входить в ціну розробку сайту візитки

SSL Сертифікат

HTTPS – захищена версія HTTP. Це SSL-протокол, який активується після установки SSL-сертифіката і зашифровує особисту інформацію, перед тим як передати її власнику сайту.

ПОШУК ТА ОБРОБКА КОНТЕНТУ

ДОМЕННЕ ІМ’Я ТА ХОСТИНГ

Водяний знак на фото

Водяні знаки – одна з найпопулярніших технологій захисту авторських прав на мультимедійний файлах, застосування водяних знаків відмінно підходить для  захисту зображень від копіювання та подальшого їх несанкціонованого використання.

Питання та відповіді

Інтерфейс досить зручний і простий, що дозволяє використовувати різні кольори, щоб відрізняти один від одного питання, коментарі та відповіді. Питання можуть бути позначені як закриті, вирішені або дублікати. Як питання, так і відповіді можуть бути відзначені голосуванням за і проти.

Створення корпоративної пошти

Створюємо поштовий ящик вигляду: admin@ваш_сайт . Можливості: відправка листів з даної пошти, переадресація на інші поштові сервіси, власний веб-інтерфейс

Навчання роботі з Адмінпанеллю

Проводимо індивідуальні погодинні курси по роботі з системою wordpress.

Додаткові сторінки

Розробка веб-сторінки  на CMS WordPress

Карта сайту (для пошукових машин)

Створення карти сайту та реєстрація її в гугл веб-майстер

ЕТАПИ СТВОРЕННЯ ЛЕНДІНГ ПЕЙДЖ

Етап 1

Обговорюємо дизайн майбутнього сайту і функціонал. На основі отриманої інформації готуємо, та вибираємо необхідну редакцію платформи і складаємо ТЗ.

Етап 2

Надаємо макет дизайну вашого майбутнього сайту. Укладаємо договір і починаємо роботу

Етап 3

Встановлюємо платформу на хостинг, інтегруємо дизайн і налаштовуємо функціонал.

Етап 4

Тестуємо і передаємо права керування сайту клієнтові.

СТВОРЕННЯ LANDING PAGE ЛЬВІВ

ПЕРШИЙ КРОК ДО ПІДВИЩЕННЯ КОНВЕРСІЇ

Landing Page Львів – це інструмент, що довів свою ефективність! Професійно створена цільова сторінка – це відмінна можливість продати товар / послугу з максимально високою конверсією. Рекламна пропозиція Landing Page, виділяє переваги товару і мотивує потенційного клієнта до дії. Landing Page дозволяє диференціювати аудиторію і пропонувати товари / послуги виключно зацікавленим відвідувачам. Таку сторінку відрізняє простота в дизайні, компактність і яскраві акценти на важливих для ефективного маркетингу деталях.

Для чого потрібен Лендінг Пейдж

Замовити Лендінг варто в будь-якому випадку, якщо ви плануєте отримувати прибуток з сайту. Велика роль Лендінгу і на сайтах з високою відвідуваністю і низькою конверсією. Лендінг це сторінка, заповнена найбільш важливою для потенційного клієнта інформацією.

Як правило, це короткий інформаційний текст, який відразу кидається в очі новому відвідувачу. Потрапивши на Лендінг, користувач повинен відразу отримати інформацію що його цікавить і пройти по потрібним посиланням.

Розробка landing page Львів

Розробка landing page Львів – робота відповідальна, що має на увазі бездоганне знання seo, інтернет-маркетингу, веб-дизайну. Саме по собі створення Лендінгу не вимагає багато часу: це дуже проста щодо дизайну і функціональності сторінка. Але для того, щоб сторінка з Лендінгом «спрацювала», потрібен професійний підхід.

У вас є цікава ідея для створення сайту візитки?

Давайте обговоримо її. Продумаємо. І зробимо!

Останні розроблені сайти

Розробка інтернет магазину masterio.in.ua
Розробка сайту fasad.te.ua
Розробка сайту sklo.ternopil.ua
Розробка сайту mebeline.top
Розробка сайту restaurant.zamok.te.ua
Розробка сайту derevo.te.ua
Розробка сайту lenkor.de
Розробка сайту vestra-plus.com.ua
Розробка сайту bubble.if.ua
Створення сайту clickbus24.com
Створення сайту norimed.com.ua
Створення сайту steakhouse.eat-this.online