РОЗРОБКА ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ ЛЬВІВ

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН – ВІДМІННЕ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ, ЯКІ ВИРІШИЛИ ЗАЙНЯТИСЯ ІНТЕРНЕТ-КОМЕРЦІЄЮ. РОЗРОБКА ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ ДОЗВОЛИТЬ ВИВЕСТИ КОМПАНІЮ НА НАЙДИНАМІЧНІШИЙ РИНОК ПРОДАЖУ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ.

25
Час розробки днів
30
Кількість сторінок
30
Тривалість безкоштовної підтримки днів
1500
Вартість хостингу на 1 рік

Що входить в розробку Інтернет магазину

Деталізація і опрацювання всіх складових частин проекту учасниками робочої групи. Ми розробляємо детальний прототип для кожного
проекту, це дозволяє уникнути помилок і скласти ідеальну структуру сторінки перед етапом дизайну

ДИЗАЙН САЙТУ

Дизайн сайту візитки розробляється командою професійних дизайнерів по вимогам і побажанням клієнта. Для сайту Візитки промальовується 3 сторінки: головна, внутрішня і сторінка контактів, але за бажанням клієнта можуть бути підготовлені ще й додаткові сторінки. Також можна працювати по готовому шаблону, що значно здешевлює ціну розробки сайту

НАПОВНЕННЯ КОНТЕНТОМ

Піссля розробки дизайну сайту візитки та встановлення системи управління його потрібно наповнити контентом, а також створити головне і додаткове меню сайту. Наповнити  матеріалами та категоріями для того, щоб була можливість показати роботу функціоналу сайту. Базове наповнення в середньому складається з 5-10 сторінок /товарів.

ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ

Для управління сайтом передбачена зручна Система управління сайтом (CMS), яка дозволяє користувачеві без проблем оновлювати текстові та фотоматеріали самостійно.  При розробці сайтів ми використовуємо найпопулярнішу і зручну CMS WORDPRESS

КРОСБРАУЗЕРНІСТЬ

Кожен сайт налаштовується для коректного відображення у всіх популярних браузерах:  Firefox, Chrome, Safari, Opera.

ПОШУК НА САЙТІ

Власники сайтів, особливо власники великих сайтів, досить часто задаються питанням: Чи потрібен чи ні пошук на сайті? Гуру створення інформаційних сайтів Якоб Нільсен,  наполегливо рекомендує ставити форму пошуку на кожну сторінку і робити її якомога більш помітною.

СЛАЙДШОУ

Багато комерційних проектів (наприклад, онлайн сервіси) використовують слайдери на головній сторінці для того, щоб відвідувачі могли швидко зрозуміти, куди вони потрапили і що можуть тут отримати.

ОНЛАЙН ЧАТ

Багато чайтів для спілкування з клієнтами використовують електронну пошту або дзвінок по телефону. Але в даний час цього мало. У покупця може бути термінове питання, а відповідь поштою зазвичай доводиться чекати якийсь час. Дзвінок по телефону теж не завжди ефективний, багато людей не люблять спілкуватися голосом і нехтують цим видом зв’язку. Для цього існує онлайн чат

АДАПТИВНА ВЕРСТКА

Адаптивна верстка змінює дизайн сторінки в залежності від поведінки користувача, платформи, розміру екрану і орієнтації девайса і є невід’ємною частиною сучасної веб-розробки. Вона дозволяє істотно економити і не малювати новий дизайн для кожного розширення, а міняти розміри і розташування окремих елементів.

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ’ЯЗКУ

Крім зручності для власника ресурсу і користувача, вона ще й істотно заощаджує час. Це відбувається завдяки тому, що людині, яка хоче поставити запитання, не потрібно витрачати дорогоцінні хвилини на запуск поштового клієнта, щоб відправити лист. А вона робить це безпосередньо на вашому ресурсі

СТАТИСТИКА ВІДВІДУВАНОСТІ

Google Analytics пропонує нам величезні можливості аналітики відвідуваності вашого сайту, і конкурувати йому на даний момент ні з ким. За допомогою цього інструменту можна відстежити практично будь-яку інформацію про відвідувача:

ПОШУК НА САЙТІ

Власники сайтів, особливо власники великих сайтів, досить часто задаються питанням: Чи потрібен чи ні пошук на сайті? Гуру створення інформаційних сайтів Якоб Нільсен,  наполегливо рекомендує ставити форму пошуку на кожну сторінку і робити її якомога більш помітною.

КАТАЛОГ ТОВАРІ + КОРЗИНА

Дозволяє створити на сайті каталог товарів і згрупувати їх за категоріями з можливістю покупки через корзину.

СЛАЙДЕР ТОВАРІВ

Дозволяє організувати на сайті красивий слайдер товарів із каталогу. Можна використовувати як елемент маркетингу для продажу товарів що залежалися, або навпаки знайомити клієнтів з новинками або хітами продажів.

ВКЛАДКИ ВСЕРЕДИНІ ТОВАРУ

Дозволяє створювати для кожного товару набір вкладок з описом, характеристиками, фото і відео, відгуками і рядом інших функцій

ЯРЛИКИ НА ТОВАРАХ

Дозволяє призначати на товари ярлики: хіт, новинка, топ і будь-який інший.

ОСТАННІ ПЕРЕГЛЯНУТІ ТОВАРИ

Дозволяє виводити на сайті останні переглянуті товари відвідувача.

ЗАМОВЛЕННЯ В 1 КЛІК

Дозволяє зробити покупцеві швидке замовлення товару в інтернет-магазині буквально в один клік заповнивши тільки кілька полів форми.

ПАРАМЕТРИ ТОВАРУ

Дозволяє клієнту при замовленні товару робити вибір параметрів: розмір, колір, модель і т.д.

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Дозволяє в зручній і інтуїтивно зрозумілій формі переглядати клієнту свої контактні дані та адресу доставки, інформацію про своїх замовленнях, список бажань, список купонів, постійні знижки.

ФІЛЬТР ТОВАРІВ

Дозволяє сортувати товари по різних параметрах, як от , розмір, ціна, вага, бренд та інші.

Що не входить в ціну розробку Інтернет магазину

SSL Сертифікат

HTTPS – захищена версія HTTP. Це SSL-протокол, який активується після установки SSL-сертифіката і зашифровує особисту інформацію, перед тим як передати її власнику сайту.

ПОШУК ТА ОБРОБКА КОНТЕНТУ

ДОМЕННЕ ІМ’Я ТА ХОСТИНГ

Водяний знак на фото

Водяні знаки – одна з найпопулярніших технологій захисту авторських прав на мультимедійний файлах, застосування водяних знаків відмінно підходить для  захисту зображень від копіювання та подальшого їх несанкціонованого використання.

Питання та відповіді

Інтерфейс досить зручний і простий, що дозволяє використовувати різні кольори, щоб відрізняти один від одного питання, коментарі та відповіді. Питання можуть бути позначені як закриті, вирішені або дублікати. Як питання, так і відповіді можуть бути відзначені голосуванням за і проти.

Створення корпоративної пошти

Створюємо поштовий ящик вигляду: admin@ваш_сайт . Можливості: відправка листів з даної пошти, переадресація на інші поштові сервіси, власний веб-інтерфейс

Навчання роботі з Адмінпанеллю

Проводимо індивідуальні погодинні курси по роботі з системою wordpress.

Додаткові сторінки

Розробка додаткових веб-сторінок  на CMS WordPress , якщо сторінок більше 30

Карта сайту (для пошукових машин)

Створення карти сайту та реєстрація її в гугл веб-майстер

ЕТАПИ СТВОРЕННЯ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ

Етап 1

Обговорюємо дизайн майбутнього сайту і функціонал. На основі отриманої інформації готуємо, та вибираємо необхідну редакцію платформи і складаємо ТЗ.

Етап 2

Надаємо макет дизайну вашого майбутнього сайту. Укладаємо договір і починаємо роботу

Етап 3

Встановлюємо платформу на хостинг, інтегруємо дизайн і налаштовуємо функціонал.

Етап 4

Тестуємо і передаємо права керування сайту клієнтові.

РОЗРОБКА ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ ЛЬВІВ

ПЕРШИЙ КРОК ДО УСПІШНОЇ ТОРГІВЛІ В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ

Інтернет- магазин оснащується зручними формами зворотного зв’язку, замовлення і вибору продукції, системою відгуків про різні товари, пошуковими фільтрами та іншими корисними функціями. При створенні інтернет магазину, розробляється його чітка і прозора структура, що дає можливість покупцям орієнтуватися серед розділів без зайвих складнощів. Створення інтернет магазину під ключ, має на увазі установку системи управління сайтом, яка дозволить Вам самостійно наповнювати сайт необхідною текстовою та графічною інформацією, вносити зміни в каталог . Такий інтернет-магазин матиме великий потенціал: при розширенні асортименту нові розділи Вашого сайту можна створювати за дуже короткий час. Вибір схеми оплати замовлень теж досить широкий: Webmoney, банківські перекази Приват24 та інші. Інтеграція інтернет-магазину в Ваш корпоративний сайт дозволить об’єднати інформацію про Вашу компанію з можливістю швидко оформляти замовлення і підтримувати зв’язок з клієнтом.

Створення інтернет магазину Львів під ключ

Компанія ВЕБ 24 проектує і створює інтернет-магазини різної складності. У чому полягає створення інтернет магазину під ключ? Створення сайту інтернет магазину може являти собою як створення простої «вітрини» із зазначенням цін і контактів з компанії, так і бути повноцінним засобом продажів. Вигода очевидна: зв’язок з клієнтами можна тримати віддалено, немає необхідності у великому штаті співробітників,  не потрібні великі витрати на складські приміщення. Інтернет-магазин – найкращий спосіб продажу товарів через Інтернет. Якщо інтернет-магазин тісно співпрацює зі службами планування, постачання і доставки ефективність роботи такого сайту підвищується в кілька разів. Існує можливість зв’язати інтернет-магазин з системою 1С для синхронізації даних. Для Ваших клієнтів інтернет-магазин – це особистий кабінет на сайті, де зберігається інформація про замовлення, цілодобова робота, зручна навігація, спокійне вивчення асортименту і відсутність необхідності походу по магазинах.

Наповнення товарами інтернет-магазину

Наповнення Інтернет-магазину товарами у Львові і Львівській області включає в себе всі роботи з розміщення фото і опису кожної товарної групи у Вашому інтернет-магазині. Наша компанія може допомогти Вам значно прискорити весь процес додавання товарів у Ваш інтернет-магазин, підвищивши Ваші шанси не лише на отримання більшого прибутку, а й на оволодіння новими сегментами ринків Львова і України, так як оптимальний опис товару в інтернет-магазині з декількома фото значно збільшують шанси на покупку Вашого товару. Будь-який інтернет – магазин без правильного наповнення товарним асортиментом- це всього лише своєрідний каркас, на якому необхідно розміщувати товари, які повинні задовольнити потреби людей з цільової групи Вашого інтернет-магазину. Наповнення інтернет-магазину товарами включає в себе весь комплекс дій співробітників нашої компанії, які дозволять Вашим споживачам дізнатися наступне:

– Назви і ціни товарів;

– Опис та характеристики товарів;

– Фотографії до товарів.

У вас є цікава ідея для створення Інтернет магазину?

Давайте обговоримо її. Продумаємо. І зробимо!

Останні розроблені сайти

Розробка інтернет магазину masterio.in.ua
Розробка сайту fasad.te.ua
Розробка сайту sklo.ternopil.ua
Розробка сайту mebeline.top
Розробка сайту restaurant.zamok.te.ua
Розробка сайту derevo.te.ua
Розробка сайту lenkor.de
Розробка сайту vestra-plus.com.ua
Розробка сайту bubble.if.ua
Створення сайту clickbus24.com
Створення сайту norimed.com.ua
Створення сайту steakhouse.eat-this.online