РОЗРОБКА БІЗНЕС САЙТУ ЛЬВІВ

Бізнес-сайт, може містити в собі статичні сторінки, блог, статті, новини, фотогалереї, каталоги товарів і багато іншого.

Мета цього сайту не просто розповісти про існування компанії, але і продати будь-який товар або послугу, змусити користувача прийти в магазин, зробити дзвінок в офіс або замовити зворотний дзвінок. Це називається – сайт що продає. 

15
Час розробки днів
15
Безкоштовних сторінок
60
Тривалість безкоштовної підтримки днів
1000
Вартість хостингу на 1 рік

Що входить в розробку Сайту Бізнес

До створення сайту для бізнесу ми підходимо дуже ретельно. Перед тим як приступити до розробки ми спершу аналізуємо вашу нішу, дивимося на ваших конкурентів. Все це робиться для того, щоб повністю вникнути в те, чим ви займаєтеся і в підсумку зробити сайт, який буде приносити вам прибуток.

ДИЗАЙН САЙТУ

Дизайн сайту візитки розробляється командою професійних дизайнерів по вимогам і побажанням клієнта. Для сайту Візитки промальовується 3 сторінки: головна, внутрішня і сторінка контактів, але за бажанням клієнта можуть бути підготовлені ще й додаткові сторінки. Також можна працювати по готовому шаблону, що значно здешевлює ціну розробки сайту

НАПОВНЕННЯ КОНТЕНТОМ

Піссля розробки дизайну сайту візитки та встановлення системи управління його потрібно наповнити контентом, а також створити головне і додаткове меню сайту. Наповнити  матеріалами та категоріями для того, щоб була можливість показати роботу функціоналу сайту. Базове наповнення в середньому складається з 5-10 сторінок /товарів.

ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ

Для управління сайтом передбачена зручна Система управління сайтом (CMS), яка дозволяє користувачеві без проблем оновлювати текстові та фотоматеріали самостійно.  При розробці сайтів ми використовуємо найпопулярнішу і зручну CMS WORDPRESS

КРОСБРАУЗЕРНІСТЬ

Кожен сайт налаштовується для коректного відображення у всіх популярних браузерах:  Firefox, Chrome, Safari, Opera.

ПОШУК НА САЙТІ

Власники сайтів, особливо власники великих сайтів, досить часто задаються питанням: Чи потрібен чи ні пошук на сайті? Гуру створення інформаційних сайтів Якоб Нільсен,  наполегливо рекомендує ставити форму пошуку на кожну сторінку і робити її якомога більш помітною.

СЛАЙДШОУ

Багато комерційних проектів (наприклад, онлайн сервіси) використовують слайдери на головній сторінці для того, щоб відвідувачі могли швидко зрозуміти, куди вони потрапили і що можуть тут отримати.

ОНЛАЙН ЧАТ

Багато чайтів для спілкування з клієнтами використовують електронну пошту або дзвінок по телефону. Але в даний час цього мало. У покупця може бути термінове питання, а відповідь поштою зазвичай доводиться чекати якийсь час. Дзвінок по телефону теж не завжди ефективний, багато людей не люблять спілкуватися голосом і нехтують цим видом зв’язку. Для цього існує онлайн чат

АДАПТИВНА ВЕРСТКА

Адаптивна верстка змінює дизайн сторінки в залежності від поведінки користувача, платформи, розміру екрану і орієнтації девайса і є невід’ємною частиною сучасної веб-розробки. Вона дозволяє істотно економити і не малювати новий дизайн для кожного розширення, а міняти розміри і розташування окремих елементів.

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ’ЯЗКУ

Крім зручності для власника ресурсу і користувача, вона ще й істотно заощаджує час. Це відбувається завдяки тому, що людині, яка хоче поставити запитання, не потрібно витрачати дорогоцінні хвилини на запуск поштового клієнта, щоб відправити лист. А вона робить це безпосередньо на вашому ресурсі

СТАТИСТИКА ВІДВІДУВАНОСТІ

Google Analytics пропонує нам величезні можливості аналітики відвідуваності вашого сайту, і конкурувати йому на даний момент ні з ким. За допомогою цього інструменту можна відстежити практично будь-яку інформацію про відвідувача:

ПОШУК НА САЙТІ

Власники сайтів, особливо власники великих сайтів, досить часто задаються питанням: Чи потрібен чи ні пошук на сайті? Гуру створення інформаційних сайтів Якоб Нільсен,  наполегливо рекомендує ставити форму пошуку на кожну сторінку і робити її якомога більш помітною.

ГОТУЄМО НОВІ ПОСЛУГИ

Що не входить в ціну розробку бізнес сайту

SSL Сертифікат

HTTPS – захищена версія HTTP. Це SSL-протокол, який активується після установки SSL-сертифіката і зашифровує особисту інформацію, перед тим як передати її власнику сайту.

ПОШУК ТА ОБРОБКА КОНТЕНТУ

ДОМЕННЕ ІМ’Я ТА ХОСТИНГ

Водяний знак на фото

Водяні знаки – одна з найпопулярніших технологій захисту авторських прав на мультимедійний файлах, застосування водяних знаків відмінно підходить для  захисту зображень від копіювання та подальшого їх несанкціонованого використання.

Питання та відповіді

Інтерфейс досить зручний і простий, що дозволяє використовувати різні кольори, щоб відрізняти один від одного питання, коментарі та відповіді. Питання можуть бути позначені як закриті, вирішені або дублікати. Як питання, так і відповіді можуть бути відзначені голосуванням за і проти.

Створення корпоративної пошти

Створюємо поштовий ящик вигляду: admin@ваш_сайт . Можливості: відправка листів з даної пошти, переадресація на інші поштові сервіси, власний веб-інтерфейс

Навчання роботі з Адмінпанеллю

Проводимо індивідуальні погодинні курси по роботі з системою wordpress.

Додаткові сторінки

Розробка веб-сторінки  на CMS WordPress

Карта сайту (для пошукових машин)

Створення карти сайту та реєстрація її в гугл веб-майстер

ЕТАПИ СТВОРЕННЯ САЙТУ ВІЗИТКИ

Етап 1

Обговорюємо дизайн майбутнього сайту і функціонал. На основі отриманої інформації готуємо вибираємо необхідну редакцію платформи і складаємо ТЗ.

Етап 2

Надаємо макет дизайну вашого майбутнього сайту. Укладаємо договір і починаємо роботу

Етап 3

Встановлюємо платформу на хостинг, інтегруємо дизайн і налаштовуємо функціонал.

Етап 4

Тестуємо і передаємо права керування сайту клієнтові.

СТВОРЕННЯ КОРПОРАТИВНИХ САЙТІВ

ДЛЯ БІЗНЕСУ ПІД КЛЮЧ

Якщо у вас немає часу займатися сайтом – а саме написанням текстів, наповнення і тд, то ми все це можемо зробити за вас!

Все що вам потрібно зробити – це дати нам завдання, і через короткий строк ви отримаєте сайт повністю готовий до роботи.

Він буде наповнений усіма текстами, які ми і напишемо, товарами, фото і всім тим, що вам необхідно!

ЩО ЯВЛЯЄ СОБОЮ КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ?

Сьогодні всесвітня мережа грає одну з головних ролей в житті сучасної людини.
З її допомогою ми робимо покупки, спілкуємося з друзями і знайомими, дивимося фільми. Це ще далеко не весь перелік функцій. Саме тому просто неможливо переоцінити важливість інтернету для компаній, що працюють в сфері продажу власних послуг і продукції.

Причина популярності послуги «створення корпоративного сайту під ключ у Львові» полягає в тому, що веб-ресурс не просто розповідає відвідувачеві про існування організації, а й допомагає зацікавити клієнта, запропонувавши йому ті чи інші товари та послуги.
Головна особливість такого роду сайтів полягає в їх універсальності.

Які завдання виконує корпоративний веб-сайт?

Специфіка роботи такої категорії веб-ресурсів цілком і повністю залежить від напрямку діяльності компанії. Саме на підставі цього і здійснюється розробка створення корпоративних (бізнес) сайтів.
Але головна його задача – це всебічна підтримка існуючої організації, а саме надання необхідного інструментарію для зручного та вигідного ведення справ.

Бізнес сайт може містити такі компоненти:Статичні сторінки;

  • Стрічку новин;
  • Статті та блоги;
  • Фото- та відеогалереї;
  • Каталоги продукції і багато іншого.

Слід зазначити, що найчастіше корпоративний сайт не може похвалитися функціоналом інтернет-магазинів (форумами, кошиком і формою для реєстрації). В даному випадку клієнт може зробити замовлення безпосередньо за допомогою форми зворотного зв’язку або зателефонувавши за вказаним телефоном. Але за бажанням замовника весь перерахований вище функціонал інтернет-магазинів може бути інтегрований в корпоративний сайт, але це значно підвищить ціну розробки.

У вас є цікава ідея для створення бізнес сайту?

Давайте обговоримо її. Продумаємо. І зробимо!

Останні розроблені сайти візитки

Розробка інтернет магазину masterio.in.ua
Розробка сайту fasad.te.ua
Розробка сайту sklo.ternopil.ua
Розробка сайту mebeline.top
Розробка сайту restaurant.zamok.te.ua
Розробка сайту derevo.te.ua
Розробка сайту lenkor.de
Розробка сайту vestra-plus.com.ua
Розробка сайту bubble.if.ua
Створення сайту clickbus24.com
Створення сайту norimed.com.ua
Створення сайту steakhouse.eat-this.online