РОЗРОБКА ЛОГОТИПІВ ЛЬВІВ

Замовте унікальний логотип у профі

РОЗРОБКА ЛОГОТИПУ, СТВОРЕННЯ ЛОГОТИПУ, ЗАМОВИТИ ЛОГОТИП. ВИ КОЛИ НЕБУДЬ ЗАМИСЛЮВАЛИСЯ НАД ФРАЗАМИ: “ВОНИ СЕРЙОЗНА КОМПАНІЯ” АБО “ЦЯ КОМПАНІЯ ВСЕЛЯЄ ДОВІРУ”? СТВОРЕННЯ ЛОГОТИПУ КОМПАНІЇ – ЦЕ ОБЛИЧЧЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ І ДО ЦЬОГО ПОТРІБНО ПІДІЙТИ СЕРЙОЗННО.
10
Час розробки днів
3
Варіанти Логотипу
60
Задоволених клієнтів
1000
Вартість розробки логотипу

Дизайн студія WEB24 – це команда захоплених своєю справою професіоналів.

У список наших ключових компетенцій входять: неймінг, розробка логотипів, дизайну упаковки, рекламної і поліграфічної продукції, створення сайтів, що дозволяє нам надати клієнтам комплекс ефективних рішень по створенню бренду і його подальшого просуванню.

ЗАКІНЧЕНА ВЕРСІЯ ЛОГОТИПУ

Ми надаємо вам готовий логотип у самих популярних форматах для друку та подальшого використання, також у комплекті йдуть кольоровий варіант, чорнобілий та монохромний .

КОМПЛЕКТ КОРПОРАТИВНИХ ШРИФТІВ

Під час створення логотипу наші дизайнери використовують певний набір шрифтів, які ми надаємо вам у популярних форматах, в майботньому дані шрифти мо зможете викоритсовувати при розробці фірмового стилю, на вивісках сайті, та будь де…

ПІДГОТОВКА ДО ДРУКУ

Якщо формат у якому ми надали логотип не підходить для поліграфії у якій ви бажаєте друкувати свою продукцію , ми завжди готові конвертувати макет у потрібний вам формат.

ЕТАПИ СТВОРЕННЯ ЛОГОТИПУ

Етап 1

Замовник надсилає завдання на e-mail, або заповнює анкету (бриф)

Етап 2

Надаємо макет дизайну вашого майбутнього сайту. Укладаємо договір і починаємо роботу

Етап 3

Встановлюємо платформу на хостинг, інтегруємо дизайн і налаштовуємо функціонал.

Етап 4

Тестуємо і передаємо права керування сайту клієнтові.

СТВОРЕННЯ ЛОГОТИПУ ФІРМИ У ЛЬВОВІ

Імідж компанії створюється за допомогою різних складових, одним з яких є оригінальний, неповторний, унікальний логотип, який необхідний для того, щоб компанію і її продукцію можна було простіше ідентифікувати на ринку.

Замовити логотип у Львові , для вашої компанії означає отримання іміджевого продукту, який буде обличчям вашого бізнесу, підкреслить його переваги і високий рівень.

Створення логотипу фірми Львів – це відповідальне завдання, справжнє мистецтво, яке вимагає не тільки вміння малювати, наявності художнього смаку і вміння користуватися графічними комп’ютерними програмами, але також знань психологічних особливостей споживачів, ситуації на ринку того чи іншого виду продукції. Саме тому таке відповідальне завдання краще довіряти професіоналам, які володіють необхідними знаннями та вміннями. У нашому штаті знаходяться досвідчені фахівці з дизайну, тому Ви залишитеся задоволені розробленим логотипом для вашої компанії.
Розробка логотипів зазвичай не має строгих обмежень і правил. Логотип може являти собою унікальний знак, малюнок або шрифтове зображення, а іноді все це разом. Але все ж є кілька вимог, яким повинні відповідати ці фірмові знаки: логотип повинен бути впізнаваним, легко запам’ятовується, унікальним. Крім того, він повинен бути зрозумілим, лаконічним і читабельним. І найголовніше – логотип повинен асоціюватися у споживача з вашою компанією . При дотриманні всіх цих вимог можна говорити про правильно виконану роботу.

Навіщо платити за розробку або створення логотипу, якщо мій син, племінник або просто знайомий може намалювати його в фотошопі?

Багато хто задає собі питання: «Навіщо платити за розробку або створення логотипу, якщо мій син, племінник або просто знайомий може намалювати його в фотошопі?». Звичайно, сьогодні у кожного є комп’ютер і практично будь-який школяр вміє користуватися фотошопом. Але логотип це не просто красивий малюнок, він несе в собі певний сенс і, безумовно, повинен бути ще і практичним. Щоб використовувати його в поліграфії, зовнішній рекламі або сувенірній продукції, він повинен бути в векторному форматі і відповідати певним вимогам. Детальніше чим відрізняється векторна графіка від растрової можна прочитати в наших статтях  . Професійно розроблений логотип безпосередньо впливає на імідж компанії.

Створення логотипу Львів

Створення логотипу у Львові – це важливий і відповідальний процес для кожної компанії без винятків. Логотип – оригінальне графічне зображення назви організації. При цьому ніяких знаків, піктограм і символів – тільки зображення назви. Дизайн логотипу тісно і міцно пов’язаний з ім’ям організації, це образ, який не існує без фірми. Розробка або створення логотипу – найбільш важливий етап серед розробки елементів фірмового стилю. Логотип так важливий тому, що саме цей елемент фірмового стилю визначає подальшу стилістику інших складових фірмового стилю та іміджу компанії. Логотип – основа фірмового стилю компанії, тому логотип повинен бути ретельно продуманий, оскільки з’явиться згодом на вивісках, візитках, фірмових бланках, буклетах, в пресі, на сайті і т.д.

У вас є цікава ідея для розробки логотипу Львові?

Давайте обговоримо її. Продумаємо. І зробимо!

Останні розроблені сайти

Розробка інтернет магазину masterio.in.ua
Розробка сайту fasad.te.ua
Розробка сайту sklo.ternopil.ua
Розробка сайту mebeline.top
Розробка сайту restaurant.zamok.te.ua
Розробка сайту derevo.te.ua
Розробка сайту lenkor.de
Розробка сайту vestra-plus.com.ua
Розробка сайту bubble.if.ua
Створення сайту clickbus24.com
Створення сайту norimed.com.ua
Створення сайту steakhouse.eat-this.online