ЗАМОВИТИ НАПОВНЕННЯ САЙТУ КОНТЕНТОМ. НАПОВНЕННЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ ЛЬВІВ

Наповнення сайту – це завдання для захопленого ентузіаста, що володіє вражаючою посидючістю. Ви здатні монотонно вносити, редагувати, перевіряти, знову редагувати (процес прямує до нескінченності) товари на сайті? А в штаті веб-студії «WEB24» така людина є. У нас навіть кілька людей можуть похвалитися подібними навичками, що дає нам можливість надавати різні послуги по наповненню сайту. Вам потрібно внести товари, тексти, підібрати до них ілюстрації? Приходьте до нас! Зробимо все швидко і професійно!

Ціна на наповнення сайту

Ціна наповнення сайту товарами становить від 1,50 до 10 грн. за товар. Точна вартість залежить від того, надана вся вихідна інформація або ж необхідний її пошук, а також від системи управління сайтом.

Вартість наповнення сайту текстами дивіться в розділі SEO-копірайтинг.

Терміни наповнення сайту

Ми здатні внести на сайт від 30 до 200 товарів в день.Швидкість роботи залежить від системи управління сайтом, наявності вихідної інформації і складності заповнення форм. Наприклад, стандартні картки заповнюються швидше, ніж товари з великою кількістю характеристик, які вносяться в окремі поля адміністративної частини сайту.

Наповнення сайту товарами

Товар в інтернет-магазинах знаходиться в стані постійної міграції. Щось розкуповується і зникає, на його місці потрібно розміщувати нову продукцію. Чим популярніший ресурс, чим ширше його асортимент, тим частіше виникає потреба міняти наповнення каталогу інтернет-магазину. Актуальна подібна задача і після розпродажів, у час зміни сезонних колекцій, при розширенні номенклатури товару.

Часто позиції, які очікують додавання, шикуються в довгу чергу, хвіст якої зникає десь у глибинах вашого ПК, і здається, що до кінця цієї черги ніколи не добратися. А терміни підтискають – товар треба продати. Не потрібно впадати у відчай!  Замовте наповнення інтернет-магазину товарами у веб-студії «WEB 24», і вся нудьгуюча в очікуванні номенклатура оперативно з’явиться «на полицях» вашого ресурсу.

Наповнення інтернет-магазину буває різним. Можна просто внести позиції, можна зробити для них опис , можна попутно обробити фото товарів, надавши їм більш привабливий вигляд. Природно, вартість наповнення інтернет-магазину безпосередньо залежить від обсягу роботи і наявності супутніх послуг.

Наповнення сайту контентом

Наші копірайтери – це такий народ, який хлібом не годуй, а дай написати щось нове і цікаве. При такому підході, наповнення сайту текстом автоматично перетворюється на одну з наших найулюбленіших послуг. Так приємно отримати чистенький, щойно народжена сайт і дбайливо вкутувати його красивими і корисними «одежинками» -Текстом. Наповнення сайту статтями – це вже не монотонний процес. Тут можна дати волю фантазії, в інтересах замовника створивши абсолютно унікальний продукт. Копірайтинг – один із ключових напрямів діяльності нашої студії. Тексти будуть грамотно відформатовані, з перелінковкою, за додаткову плату можна оформити їх фотографіями. І ваш сайт оживе, стане на ноги і впевнено потопає підкорювати простори Всесвітньої мережі.

Ми можемо запропонувати і наповнення інтернет-магазину контентом. У це поняття входить не тільки опис товарів, а й створення текстів до розділів, статей і рекомендацій, будь іншої корисної інформації. Тематика вашого ресурсу значення не має – ми можемо написати продаючі тексти для будь-якої продукції.

Послуги з наповнення сайтау від веб-студії «web24» – це висока швидкість роботи, уважність до дрібниць і прагнення врахувати всі побажання клієнта. Якщо ви бажаєте, щоб все було зроблено в обумовлений термін, якісно, ​​з урахуванням SEO та інтересів вашої цільової аудиторії, вам обов’язково потрібно замовити наповнення сайту в веб-студії «web24»!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...