Консалтинг сайту – кваліфікована допомога в розвитку вашого проекту

Сьогодні SEO консалтинг стає все більш популярним, це пояснюється різними причинами, але основний завжди є отримання кваліфікованої підтримки в розробці власного веб-проекту. Спеціалізована підтримка в консалтингу завжди індивідуальна, в залежності від вимог клієнта або розробника сайту, і, звичайно, визначається вона від стану самого веб-проекту (від рівня юзабіліті, позиції в пошуковому запиті і т.д.)

Консалтинг сайту – це допомога в розробці, редизайні та розвитку вашого веб-проекту.

Що таке консалтинг?

Консалтинг – це допомога в розвитку проекту, в даному випадку – сайту. Ця допомога зазвичай включає консультації клієнтів з питань просування ресурсів, розробки контекстної реклами (Яндекс.Директ, Google Adwords), роботи з системами інтернет-статистики (Яндекс. Метрика, Google Analytics).
В цілому, послуги консалтингу можна розділити на три великі групи:
– Консультування. Сюди входить консультації з різних питань, починаючи від просування і закінчуючи аналізом сайту.
– Аудит. Як правило, проводиться SEO-аудит, юзабіліті аудит, маркетинговий аудит.
– Дослідження і аналітика. Сюди входить дослідження конкурентів і т.д.
Основна мета консалтингу – зробити ваш сайт успішним, популярним, прибутковим.

Напрямки консалтингу сайту

Найважливішими напрямками консалтингу є аудит і дослідження. Консультації також важливий напрямок в цій сфері, але воно, тим часом, не включає будь-яких конкретних робіт, і, як правило, є обов’язковою частиною роботи.
SEO-аудит включає в себе перевірку швидкості завантаження сайту, аналіз контенту web-продукту, формування заголовків тегів і т.д. Такий тип аудиту необхідний в разі, якщо продажі відсутні і впали, не існує динаміки переходу з пошукових систем, а також в разі, якщо ресурс зовсім молодий.
Предметом юзабіліті аудиту є архітектура сайту, вміст сторінок, навігація, система посилань, дизайн. Цей вид аудиту необхідний також у випадках падіння продажів, малу кількість відвідувачів, а крім цього малого часу перебування відвідувачів на сайті.
Ще одним важливим напрямком консалтингу є дослідження конкурентів. Воно включає в себе визначення статистичних даних конкурентів (вік,  кількість сторінок і т.д.), аналіз позицій, змісту сайту.
переваги консалтингу
Консалтинг полегшує ряд завдань в процесі розробки і просування сайтів, таких як:
-Поліпшення результатів просування сайту власними силами завдяки консультуванні.
-Навчання і підвищення кваліфікації власних фахівців в області аналітики і просування сайтів.
-Чітке визначення слабких сторін ресурсу і напрямків роботи над просуванням проекту в провідні позиції пошукового запиту, збільшенням числа відвідувачів і замовлень.
-Визначення плану дій з розвитку інтернет-ресурсу.
Наша компанія пропонує широкий спектр послуг в роботі з інтернет-ресурсами, які спрямовані на розвиток, просування, вдосконалення ваших проектів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...