Переклад на польську мову Львів

(Послуги перекладачів польської мови в Львові)

переклад з польської, переклад польською (переклад польського паспорта, диплома, довідки) Наша компанія пропонує недорогий та якісний переклад на польську мову. Ми працюємо з польською мовою вже 10-й рік і співпрацюємо з найбільш досвідченими фахівцями в цій галузі. До Ваших послуг: переклад документів (переклад польських паспортів, дипломів, довідок та ін.), Переклад різних текстів (в т.ч. і складних галузевих) і усний переклад польської мови. Також, ми надаємо повний спектр додаткових послуг (завірення наших перекладів нотаріусом, редагування перекладів, звірку і т.д.).
Спеціально для Вас:

Можливість виконання термінових перекладів

Безкоштовна редакторська правка наших перекладів

Де говорять польською
послуги перекладачів польської мови. На сьогоднішній день польський є одним з найпоширеніших слов’янських мов індоєвропейської мовної сім’ї. На ньому говорить більше 40 мільйонів чоловік по всьому світу. Для порівняння – на латиською та Литовському мовами говорить в цілому не більше шести мільйонів чоловік. Польська мова є офіційною мовою Польщі. Також він використовується іммігрантами в США, Німеччині, Росії, Австралії, Угорщини та багатьох інших державах. У зв’язку з цим, популярнішим польського перекладу тільки переклад на німецьку та англійську мови.
Трохи історії
У середні століття польський літературну мову був в першу чергу мовою духовенства. В шістнадцятому столітті польську мову став популярний на досить великій території. Також як в латиських і багатьох інших мовах, у польській мові безліч германізмів. Пов’язано це з серйозним взаємодією польського і німецького мов протягом досить довгого часу. Також у польській мові досить велика кількість запозичень з французької.
будова
переклад польської мовиАлфавіт польської мови складається з 32 букв. Це як стандартні латинські букви, так і додаткові букви, подібні німецьким і французьким. Польські іменники мають роду, особи, відмінки і відмінювання. Організація, що регламентують правила польської мови, називається Польський мовної рада. Ця мова за популярністю серед слов’янських мов поступається тільки російської та української. Якщо порівнювати цю мову з російською мовою, то в польській мові в першу чергу, дещо менший словниковий запас.
Переклади з / на польську мову
Сьогодні, знайти хорошого перекладача польської мови – завдання не з простих. У нашому бюро перекладів працюють такі фахівці. У нашій компанії Ви отримаєте ідеальне поєднання ціна / якість перекладу!
Це цікаво

трохи статистики
польський переклад Загальна кількість поляків становить 57 мільйонів чоловік. Приблизно 80% з них проживає в Польщі, 10% – в США. На Росію ж доводиться не більше 80 тис. Поляків. Як не дивно, але серед інших країн лідируюче місце за кількістю польських іммігрантів займає Бразилія (в ній проживає близько двох мільйонів поляків).
Як відзначають свята
Традиційно, поляки відзначають всі свята в родині. Причому найчастіше серед родичів найближчого спорідненості в тісному колі. Для поляків сімейні цінності і традиції є найважливішими при розставлених пріоритетів.
Польща
Основа економіки Польщі – промислова індустрія. Тут розташована велика кількість заводів, переважна більшість з яких належить зарубіжним брендовим компаніям. За конституційного правління Польща є парламентською республікою.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...