Розробка дизайну листівок Львів

Дизайн листівок: замовити у Львові

Замовляючи індивідуальний дизайн, ви отримуєте абсолютно унікальну поліграфічну продукцію, відповідно до вашого фірмового стилю (аж до розробки унікальних шрифтів)

Дизайн листівок – мінімум витрат, максимум ефективності .

Хороший дизайн необхідний для того, щоб спонукати людей до дії. Листівка значно підвищує ефективність рекламної кампанії. Барвисте повідомлення із закликом приводить покупців в магазин до пропонованого товару. Все це можливо тільки за однієї умови – важливо правильно поєднати дизайн листівки і товарні пропозиції.

Розробка дизайну листівок

Розробка дизайну листівок – це процес за участю дизайнера, маркетолога і копірайтера. Іноді носії реклами ігнорують і викидають. Тому дизайн-макет цієї поліграфічної продукції повинен створюватися грамотними фахівцями з великим досвідом.

Дизайнерські задуми за призначенням ділиться на: рекламні та інформаційні.

Фірмова стилістика будь-якої рекламної продукції повинна привернути увагу споживачів. Тому флаєр повинен бути помітним, ефектним, насиченим і незабутнім. Всі написи, зображення і фото повинні бути гармонійні на макеті.

Поліграфія інформаційного типу повинна викликати позитивні емоції, бути ємною і гранично інформативною, щоб людина була зацікавлена ​​прочитати посил до кінця. У ній повинна бути видна сама суть пропозицій, без негативних моментів. У заголовку листівки повинен бути головна теза (суть) – гранично повного змісту, наскільки це можливо. Вона подібна до слогана, який спонукає до дії. А якщо Ви пообіцяєте знижку або приз у вигляді дисконтної карти, то на це звернуть увагу. Щоб реклама довше збереглася, ми її робимо багатофункціональною. Наприклад, одна сторона складається з маркетингової інформації, а інша, як варіант, може бути з календарем, картою маршруту і т.п.

В інформаційному флаєрі розміщується багато інформації, присвяченої конкретній послузі або товару. Іноді в них вказують ціни, акції або знижки на рекламний товар або послугу. Фірмова стиль – це обличчя компанії. Тому інформацію для нього ретельно опрацьовують.  
Контактні дані (телефони менеджерів, сайт, адреса офісу чи магазину) повинна добре читатися усіма представниками цільової аудиторії.

Виготовлення листівок – це відповідальна частина роботи, так як тільки якісна поліграфія привертає до себе увагу і спонукає людей прочитати її. Щоб досягти такої мети, наші друкарі виконують друк на глянцевому або матовому крейдованому папері. Вони можуть бути як одно-, так і двосторонні. Від цього залежить, скільки коштує дизайн листівок (А4, А5, А6). Чим вище щільність, тим вище ціна. А чим вище тираж, тим нижча собівартість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.