1. Як розмістити організацію на Картах Google.
2. Головні переваги додавання компанії на Google Maps.
3. Як покроково додати організацію в Google Maps.
4. Оптимізація сторінки організації на Google Maps.
5. Що робити далі?

Як розмістити організацію на Картах Google

Наявність компанії на картах Google Maps – це відмінна можливість підвищити ефективність просування Вашого веб-ресурсу абсолютно безкоштовно. Крім того, це дозволить збільшити трафік з пошукових систем, так як сайт буде відображатися не тільки в загальній видачі, але також у видачі по Картах Google.
Тому, якщо Ви до сих пір не додали на Гугл Карти свою компанію, обов’язково зробіть це, а ми розповімо як.

 

Головні переваги додавання компанії на Google Карти

1. Ви зможете додавати і відображати відгуки своїх клієнтів, вже скористалися послугами Вашої організації, що сприяє підвищенню рівня довіри у Ваших потенційних клієнтів.

2. Ви отримаєте явну перевагу в регіональному пошуку перед конкурентами, які не спостерігалося свої компанії на Google Картах.

3. Інформація, яку Ви додасте, дозволить сформувати розширені сніппети.

4. За рахунок відображення чіпляє інформації про компанії не тільки на основній сторінці пошуку, але і на Google Maps, впізнаваність бренду Вашої компанії підвищиться.

5. Відзначивши свою організацію на Google Maps, Ви зможете зменшити показник відмов веб-ресурсу. Адже той факт, що повна інформація про Вашу організацію буде демонструватися відразу в результатах пошуку, дозволить істотно зменшити число нецільових відвідувачів сайту.

6. Обсяг трафіку збільшиться.

7. Інформацію про Вашу компанію користувачі, які знаходяться в її радіусі обслуговування і користуються мобільними пристроями, тепер зможуть знаходити ще швидше.

 

Як покроково додати організацію в Google Maps

Сьогодні створити мітку компанії на картах можна в Google через Мій бізнес.

1. До того, як додавати організацію, перевірте, можливо вона вже числиться в базі даних системи. Для цього просто введіть назву з адресою в рядок пошуку і перевірте варіанти, представлені у видачі. Коли будете впевнені, що Вашій компанії на мапі поки немає, скористайтеся функцією “Додати компанію”.

2. У новому вікні, яке відкриється, відзначте свою компанію на Картах, ввівши детальну інформацію про неї.

3. Якщо Ви надаєте послуги на виїзді і відзначили відповідний пункт, то в новому вікні Вам потрібно позначити територію, в радіусі якої можливе обслуговування клієнтів. Також потрібно позначити фактичне місце розташування компанії.

4. Далі необхідно підтвердити справжність всіх записаних даних по електронній пошті. Ви можете пропустити цей крок і виконати його пізніше, але до підтвердження можливість управління створеної Вами сторінкою буде обмежена. Ця дія остаточно відзначить Вашу компанію на Картах Google.

5. Після успішного додавання на Google Maps компанії, потрібно заповнити свій новий профіль.

 

Оптимізація сторінки організації на Google Карти

Фактично, сторінки в Google Maps як такої немає. Вся інформація про організацію розміщується в вашому профілі Google Мій бізнес. І вся оптимізація сторінки в Картах Google буде полягати в його налаштуваннях.
Налаштувати свою сторінку можна відразу, але її вміст користувачі побачать лише після того, як Ви підтвердите поштою існування своєї компанії.

• Тільки розміщення компанії на Google Картах мало. Щоб посилити ефективність додайте адресу свого сайту в профіль. Це зв’яже Google+ з сайтом і почне його просування в цій соціальній мережі.

• Додайте в профіль опис своєї компанії і поставтеся до цього особливо відповідально. Пишіть коротко і по суті, щоб потенційний покупець зацікавився. І використовуйте основні ключові запити.

• Розміщуйте в альбомах профілю фото самої будівлі, інтер’єру, товару і т. Д. Якщо крім самої мітки на Google Maps Ви додасте фотографії організації, майбутні клієнти зможуть представити місце, куди вони, може бути, скоро прийдуть.

• Додайте логотип свого бренду – це підвищить його впізнаваність.

• Обов’язково вкажіть контактний телефон і час роботи організації. У результатах пошуку на Google Картах ця інформація також буде виводитися під міткою.

 

Що робити далі?

З огляду на очевидні переваги додавання організації на Карти Google, чи не затримуйтеся тільки на складанні профілю в Моєму бізнесі і мітки в картах. Додаючи компанію на Google Maps Ви берете відповідальність і за подальшу роботу над усіма цими елементами: бути активним, спілкуватися з клієнтами, вести активну діяльність на сервісах, розміщувати відгуки, мотивувати відвідувачів і т. Д.
Працюйте в цих напрямках і результат не змусить себе чекати.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...